Transport sportowców kluczem do sukcesów? To możliwe z AutoComfort

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Materiały Partnera, Transport, Usługi 19 grudnia 2022
post-image

Trójmiejskie drużyny takie jak rugby Club Lechia Gdańsk czy siatkarski Lotos Trefl Gdańsk już przekonały się o tym jak bardzo komfortowa podróż może wpłynąć na kondycję zawodników i sukcesy sportowe. Wygodny transport sportowców naprawdę może wpływać na wyniki osiągane w sporcie i właśnie w poczuciu misji poprawienia warunków podróży sportowców powstał AutoComfort.

Przewóz sportowców – jakie ma znaczenie?

Regularne treningi, fachowa rehabilitacja, odpowiednia dieta wraz z suplementacją, wsparcie psychologiczne, odpowiednie wyposażenie sal treningowych… Czynników wpływających na wyniki sportowe indywidualne czy drużynowe jest całe mnóstwo, ale niestety przez długi czas na tej liście nie figurował odpowiedni komfort podróży. Transport drużyn sporotowych na szczęście stał się już ważną częścią funkcjonowania drużyn sportowych. Wypoczęty sportowiec czy trener jest bardziej skoncentrowany, wydajny, efektywny. Trójmiejska firma AutoComfort postawiła sobie za zadanie zadbać o jak najlepsze warunki do przewozu drużyn sportowych i indywidualnych sportowców zgodnie z przeróżnymi oczekiwaniami.

Transport druzyn sportowych

Autobusy dla drużyn sportowych to cuda motoryzacji

Czy autokar dla drużyny sportowej może robić wrażenie i być gratką dla fanów motoryzacji? Czemu nie. Zwłaszcza, jeśli – tak jak te będące we flocie AutoComfort – mają takie udogodnienia jak wygodne i rozkładane fotele, klimatyzację i ogrzewanie, przyjazne dla oczu oświetlenie czy toalety na pokładzie oraz caffe bar. „To standard” – ktoś powie. W takim razie dodajmy do tego możliwość wyświetlania materiałów audiowizualnych np. do analizowania taktyki meczowej, nowoczesne nagłośnienie, alarmy czy specjalne luki bagażowe do przewozu sprzętu sportowego, strojów czy akcesoriów treningowych, a nawet łóżek do masażu i rehabilitacji. We flocie AutoComfort znajduje się kilkanaście różnego typu autobusów i busów o różnych parametrach i wielkości.

wynajem busow autocomfort 3

Transport sportowców na całym świecie

Załogi AutoComfort wychodzi z założenia, że na komfort i wygodę podróży wpływa nade wszystko świadomość bezpiecznego dotarcia do celu. Trójmiejska firma świadczy transport drużyn sportowych nie tylko lokalnie czy krajowo, ale w obrębie tak naprawdę całego świata. Kierowcy są doświadczeni, poddawani odpowiednim testom i posiadają wszelkie kwalifikacje do przewozu osób we wszystkie oczekiwane miejsca. Co więcej, w ramach najmu pojazdu można poprosić także o obecność na pokładzie ekipy, która będzie odpowiedzialna na przykład za dostarczanie pasażerom posiłków, organizację noclegów czy realizację innych dodatkowych zadań logistycznych. Flotą AutoComfort podróżowali już sportowcy m.in. reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet, drużyna rugby Club Lechia Gdańsk, reprezentacja Polski w rugby, siatkarze Lotos Trefl Gdańsk czy zawodnicy mistrzostw świata w snookerze.

transport vip gdynia autocomfort Przewoz druzyn sportowych

Przewóz sportowców z AutoComfort odbywa się także indywidualnie pojazdami osobowymi typu limuzyny czy SUV-y. Wraz z komfortem podróży idą też prestiż i luksus oraz indywidualna obsługa. Jakie warunki są najlepsze dla danego typu sportowców doskonale wiedzą doświadczeni pracownicy AutoComfort, którzy pomogą spełnić wszelkie oczekiwania. Szczegóły dotyczące oferty firmy znaleźć można na stronie internetowej lub po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami załogi.

Przewoz osob Gdansk AutoComfort 3

Zobacz również: 

self-storage Gdańsk

PolkontBox – usługi self-storage w Gdańsku

16 grudnia, 2022
Kontenery ładunkowe

Kontenery morskie Gdańsk – specyfikacja kontenerów morskich Polkont

18 stycznia, 2023
Wyświetlenia: 41

Napisz nam co o tym myślisz