Kontenery morskie Gdańsk – specyfikacja kontenerów morskich Polkont

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Materiały Partnera, Polecane, Transport, Usługi 18 stycznia 2023
post-image

Załadunek towarów wymaga odpowiednich warunków przewozu, a co za tym idzie dostosowanych kontenerów. A kontenery ładunkowe firmy Polkont dają gwarancję tego, że transport będzie bezpieczny. Sprawdź sam – przedstawiamy ofertę Polkont w tym zakresie.

Kontenery ładunkowe – czym się wyróżniają?

Kontener ładunkowy to trwałe urządzenie transportowe, które może być używane wielokrotnie. Jego konstrukcja pozwala na przewóz ładunku przy użyciu różnych środków transportu bez konieczności przeładowywania. Posiada on także elementy ułatwiające mocowanie, przeładunek i manipulowanie, a także załadunek i rozładunek towarów.

Kontenery morskie

Polkont oferuje kontenery z certyfikatem CSC, które regularnie przechodzą przeglądy z zakresu bezpieczeństwa transportu, co gwarantuje, że warunki atmosferyczne nie wpłyną negatywnie na przewożone towary. Firma zapewnia różne rodzaje kontenerów, które pozwalają na przechowywanie różnych rodzajów towarów, takich jak: towary sypkie, ciekłe, produkty spożywcze lub ładunki wielkogabarytowe.

Polkont – dostawca kontenerów morskich najwyższej jakości

Polkont to firma, która działa na rynku od 2002 roku. Jako część poważanej w branży grupy CHS Containergroup, przedsiębiorstwo podpisało kontrakty z licznymi partnerami, również tymi znanymi na całym świecie. Mowa o markach takich jak m.in.: Veolia, Eurovia, budimex, Michelin czy Mostostal Warszawa.

Kontenery ładunkowe

W swojej ofercie Polkont posiada zarówno nowe, jak i używane kontenery morskie, w różnych wersjach. Są to m.in.:

• Standardowe kontenery o długościach 20, 40 i 45 stóp,
• Kontenery podwyższone typu high cube,
• Kontenery poszerzane typu palletwide,
• Kontenery termiczne, niewrażliwe na temperatury od -40 do 25 ℃.
• Kontenery specjalistyczne – hard top, open top, open side, full side access, platformy typu flat rack oraz cysterny kontenerowe.

Certyfikaty Polkont – gwarancja wysokiej jakości kontenerów ładunkowych

To, że kontenery ładunkowe od Polkont będą służyć przez długie lata jest udokumentowane. Świadczą o tym zdobyte certyfikaty, czyli m.in.:

• certyfikat systemu zarządzania środowiskiem wg ISO 14001:2015,
• certyfikacja procesów spawalniczych wg PN-EN ISO 3834-3:2007 w zakresie spawania konstrukcji stalowych i ich modyfikacji,
• w pełni certyfikowany personel: spawacze (nadzór spawalniczy – EWE, IWE i EN ISO 9606-1 (141,135), badacze (NDT – PN-EN ISO 9712:2012., stopień 2), elektrycy (SEP), inspektorzy malowania (NACE, FROSIO – NS476), serwis klimatyzacji (SZFO/F-GAZY),
• zakładowa kontrola jakości produkcji dotycząca wytwarzania stalowych elementów konstrukcyjnych wg wymagań EN 1090-2:2018 w klasach wykonania EXC1, EXC2.

Kontenery ładunkowe na sprzedaż

Opinie o kontenerach ładunkowych Polkont

Certyfikaty znaczą wiele, jednak idąc w parze z zaufaniem klientów, skutkują sukcesem firmy. Tak jest właśnie w przypadku Polkont, ponieważ opinie o kontenerach ładunkowych ich produkcji wyglądają tak:

Wysoka jakość, sprawny kontakt i dobre doradztwo. Widać że pracownicy wiedzą co robią, znają się na rzeczy. Działam w branży spedycyjnej i systematycznie współpracujemy z Polkont, która dostarcza bezawaryjne kontenery ładunkowe ~ Marcel

Profesjonalizm. Sprawdziłem kilka firm tego typu i w końcu jest ktoś, kto mnie nie zawiódł. Polkont sprzedaje kontenery magazynowe dobrej jakości, nie po zawyżonej cenie i podpisuje umowy bez drobnych druczków. Rzetelny i uczciwy partner, polecam. ~ Krzysztof

Kontener morski sprzedaż i wynajem

Kontenery morskie Polkont – kontakt

Adres: Ul. Górki 3A, 82-500 KWIDZYN
Telefon: +48 55 261 03 49
E-mail: BIURO@POLKONT.PL

Przewoz osob Gdansk AutoComfort 2

Transport sportowców kluczem do sukcesów? To możliwe z AutoComfort

19 grudnia, 2022
Wyświetlenia: 5

Napisz nam co o tym myślisz