Strona głównaMateriały PartneraBiznesUsługi self-storage w Gdańsku i Warszawie – sprawdź boxy magazynowe PolkontBox

Usługi self-storage w Gdańsku i Warszawie – sprawdź boxy magazynowe PolkontBox

Szukasz miejsca w którym będziesz mógł bezpiecznie przechować swoje rzeczy? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Chodzi o usługi self-storage. Dowiedz się czym one są, czy możesz skorzystać z tej opcji oraz poznaj jedną z firm działającą w branży.

Co to jest self-storage i dla kogo to rozwiązanie?

Self-storage to usługa polegająca na wynajmowaniu przez osoby prywatne lub firmy magazynów (boxów magazynowych) na przechowywanie różnego rodzaju rzeczy, takich jak meble, dokumenty, sprzęt sportowy, czy też narzędzia. Self-storage jest rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania swoich rzeczy, na przykład z powodu braku miejsca w mieszkaniu, przeprowadzki do innego miasta lub kraju, czy też potrzeby przechowywania sezonowych elementów garderoby lub sprzętu sportowego. Jest to też rozwiązanie dla firm, które potrzebują magazynów na przechowywanie towarów lub dokumentów.

Self storage Gdansk

PolkontBox – rzetelna firma zajmująca się usługami self-storage

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o firmie PolkontBox – już ją przestawiamy! PolkontBox to segment działalności firmy Polkont – międzynarodowego przedsiębiorstwa działającego na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Specjaliści w branży kontenerów wiedzą, jak sprawić, żeby rzeczy w boxach były bezpieczne. Stąd też pomysł o działalności w usługach self-storage.

PolkontBox rozwija swoją działalność o kolejne obiekty tego typu – pierwszy z nich działa już w Gdańsku, a już niedługo powstanie kolejny, w Warszawie. To z pewnością nie koniec. Dzięki zaufaniu klientów firma planuje rozszerzać swoją ofertę i wdrażać ją w kolejnych miastach Polski. Najlepszym dowodem tego zaufania są opinie klientów. Oto jedna z nich:

Korzystałem z usług self storage od PolkontBox w trakcie wakacji, kiedy musiałem zrobić coś z rzeczami z akademika. Jestem studentem bez samochodu, mieszkam ponad 300 km od domu i boxy magazynowe to dla mnie zbawienie. Rzeczy przeleżały 3 miesiące aż wróciłem do Gdańska bez żadnych szkód ani ubytków. Jak najbardziej polecam wszystkim w mojej sytuacji 😊 ~ Kamil, student

Self-storage Polkontbox

Wynajem boxów magazynowych w Gdańsku – oferta PolkontBox

Jak już wspomnieliśmy, PolkontBox rozpoczął swoją przygodę z wynajmem boxów magazynowych w Gdańsku. Firma posiada otwarty obiekt o ogromnej powierzchni, na którym realizuje usługi self-storage. Mowa o placu magazynowym przy ulicy Limbowej 2A. Jest on w pełni ogrodzony, całodobowo oświetlony i monitorowany. Klienci mają dostęp do swoich kontenerów przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji są czyste i bezpieczne kontenery magazynowe o powierzchni 3m2, 7m2 i 15m2.

Wynajem boxów magazynowych w Warszawie – nowy obiekt PolkontBox

Dla PolkontBox Gdańsk to tylko początek. Firma jest w trakcie budowy kolejnego, ogromnego obiektu, tym razem w stolicy. Wynajem boxów magazynowych w Warszawie będzie odbywał się na tych samych warunkach co w Trójmieście, z tymi samymi udogodnieniami i równie zróżnicowaną ofertą. Już niedługo będzie można wynajmować pierwsze boxy i cieszyć się bezpieczeństwem swojego majątku.

self-storage Gdańsk

PolkontBox usługi self-storage Gdańsk – kontakt

Adres: Limbowa 2a, Gdańsk

Tel.: +48 533 302 474

E-mail: jakub@polkont.pl

Must Read