PolkontBox – usługi self-storage w Gdańsku

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Biznes, Materiały Partnera, Polecane, Usługi 16 grudnia 2022
post-image

Jesteś pewny bezpieczeństwa swoich wartościowych rzeczy? Gdzie je trzymasz? W garażu? Piwnicy? Jeśli nie wiesz, gdzie najlepiej składować ważne dla Ciebie towary, mamy rozwiązanie. Mowa o PolkontBox, czyli firmie zajmującej się wynajmem powierzchni magazynowych w Gdańsku. 

Usługi self-storage – co to jest? Dla kogo są przeznaczone?

Zanim jednak poznasz Polkontbox, warto abyś wiedział, czym właściwie są usługi self-storage oraz dowiedział się, czy to rozwiązanie dla Ciebie.

Self-storage to doskonały sposób na przechowywanie rzeczy, które aktualnie nie są potrzebne lub nie ma miejsca w domu. Możesz skorzystać z usług self-storage, aby przechować meble, sprzęty elektroniczne, pamiątki rodzinne lub inny dobytek, który chcesz trwale chronić. Wynajem powierzchni magazynowych jest idealny dla osób planujących podróże i stanowią doskonałe rozwiązanie w momencie przenosin do nowego mieszkania.

Magazyny samoobslugowe Gdansk

Wynajem powierzchni magazynowych w Gdańsku od PolkontBox – gwarancja bezpieczeństwa

PolkontBox oferuje klientom usługi wynajmu powierzchni magazynowych na placu przy ulicy Limbowej 2a. Obiekt jest monitorowany, oświetlony i w całości ogrodzony, co daje użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa i kontroli nad swoim majątkiem. Co najważniejsze, klienci mają dostęp do swoich boxów przez 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Klucze do kontenerów posiadają tylko i wyłącznie osoby, które są aktualnymi najemcami. Oferta PolkontBox obejmuje kontenery o metrażu 3m2, 7m2 i 15m2. Dodatkowo, plac na którym realizowane są usługi self-storage został wyposażony we wszelkie udogodnienia i funkcjonalności służące do łatwiejszego deponowania towarów.

Self-storage Polkontbox

Jak to działa? Instrukcja korzystania z usług self-storage od PolkontBox

Wbrew wielu przekonaniom, korzystanie z usług self-storage nie jest niczym trudnym. Proces otrzymania kontenera magazynowego do przechowywania towarów w skrócie wygląda tak:

  1. Klient powiadamia partnera oferującego usługi self-storage o chęci najmu powierzchni magazynowej;
  2. Firma dobiera odpowiedni dla niego box lub boxy i wycenia usługę;
  3. Klient realizuje płatność i zostawia swoje rzeczy w kontenerze magazynowym, najczęściej korzystając z pomocy firmy;
  4. Klient otrzymuje szyfr do kłódki, dzięki któremu w każdym momencie może wyjąć swoje rzeczy.

Self storage Gdansk Polkontbox

Podsumowanie

Jeśli więc chcesz mieć pewność tego, że Twoje rzeczy nie wpadną w niepowołane ręce lub ulegną zniszczeniu skorzystaj z usług PolkontBox. W razie jakichkolwiek wątpliwości – skontaktuj się z konsultantem firmy, a ten postara się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Self-storage PolkontBox Gdańsk – kontakt

Adres: Limbowa 2a, Gdańsk

Tel.: +48 533 302 474

E-mail: jakub@polkont.pl

Wykonczenie mieszkan pod klucz Gdansk

Wykończenie pod klucz. Zleć fachowcom to odpowiedzialne zadanie

4 grudnia, 2022
Przewoz osob Gdansk AutoComfort 2

Transport sportowców kluczem do sukcesów? To możliwe z AutoComfort

19 grudnia, 2022
Wyświetlenia: 34

Napisz nam co o tym myślisz