Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Szafy Chłodnicze – nowoczesne sposoby przechowywania żywności

Szafy Chłodnicze – nowoczesne sposoby przechowywania żywności

Szafy chłodnicze Electrolux Professional klasy A ecostoreHP  zaprojektowano do pracy w ciężkich warunkach. Są one zgodne z wymaganiami najwyższych klas pierwszego, obowiązkowego, ogólnoeuropejskiego znaku energetycznego dla profesjonalnych lodówek i zamrażarek.

Czym wyróżniają się na tle konkurencyjnych sprzętów tego typu?

  • Mają większą pojemność i najlepszą wydajność w swojej klasie efektywności energetycznej,
  • Pozwalają zaoszczędzić aż 80% na rachunkach za energię elektryczną, co daje 830 euro w skali roku.

Tłumacząc dokładniej – szafy chłodnicze Electrolux Professional posiadają specjalny system cyrkulacji powietrza. Wyposażone są w funkcję Frost Watch Control, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w kuchniach, w których często otwiera się drzwi od lodówek. Funkcja ta optymalizuje proces rozmrażania, przez co zapobiega nagłym zmianom temperatury, zmniejsza ryzyko przedostania się bakterii oraz uszkodzenia  żywności i zbędnego zużycia energii.

szafy chlodnicze electrolux wyposazenie gastronomii

Lodówki klasy A ecostore to aż  65% mniejsze zużycie energii. Aby zagwarantować wydajność na takim poziomie, szafy chłodnicze klasyfikowane są zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi międzynarodowymi standardami ochrony środowiska i zarządzania kosztami, takimi jak ECA, EIA, Go’Energi i Europejska Etykieta Energetyczna.

Kolejną zaletą jest zwiększona ( nawet do 50 litrów) pojemność przechowywania. Nowa konstrukcja szaf zapewnia większą przestrzeń przechowywania żywności w porównaniu z urządzeniami konkurencyjnymi. Zewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304 gwarantuje wyjątkową wytrzymałość.

Funkcją, o której trzeba wspomnieć jest także inteligentny system cyrkulacji powietrza Optiflow. Dostosowuje się on do obciążenia, zapewniając najlepsze wyniki chłodzenia, optymalną temperaturę i jeszcze większą oszczędność energii.

Ponadto w szafach ecostore zastosowano specjalny kształt skraplacza, zmniejszając jego głębokość, po to aby zminimalizować opór w przepływie powietrza i tym samym zapewnić  najlepsze wyniki chłodzenia.

Optiflow pozwala także zmniejszyć ilość marnowanego jedzenia. EcostoreHP Premium zapewnia ochronę żywności poprzez stworzenie mikroklimatu z idealnymi warunkami dla wszystkich rodzajów żywności,wymagających określonych temperatur i wilgotności.

szafa chlodnicza electrolux wyposazenie gastronomii

Szafy chłodnicze Electrolux Professional dedykowane są profesjonalistom, posiadającym najwyższe wymagania dotyczące wyposażenia kuchni. Ecostore to najlepszy wybór dla każdej firmy, stawiającej na połączenie nowoczesności, niezawodności i solidności.

Do szaf dołączane są najwyższej klasy akcesoria – uszczelki, siatki i kosze druciane, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie żywności oraz zapewniają prawidłową i efektywną pracę urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Uniclean Ultra

Usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, m.in.: po nikotynie, tłuszczu, oleju, żywicy, woskach, ołówku, flamastrze, długopisie, atramencie, algach, pleśni, śniedzi, smole, odpryskach powierzchni bitumicznej, osadach. Czyści także...

Turbo Clean

Turbo Clean w formie koncentratu usuwa tłuste zabrudzenia oraz osady. Skutecznie usuwa stare zabrudzenia z kafli, glazury i fug. Rekomendowany do czyszczenia tworzyw sztucznych, wyrobów...

Ekolux NC

Czasami zdarza się, że zbita i zwarta powłoka zabrudzenia jest wyjątkowo odporna na działanie środków czyszczących. Dzieje się tak, gdy zabrudzenie składa się z drobin...

Ekolux – LF

Ekolux LF oparty jest na mieszaninie silnie działających komponentów. Wytwarza niską pianę. Produkt dedykowany do mycia w systemach zamkniętych (CIP). Produkt zawiera tlenki amin. Związki...

Ekolux – D4

Ekolux D4 dedykowany jest szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z zatłuszczeniami, osadami ze smarów i olejów. Domywa do czysta zabrudzone powierzchnie. Doskonale radzi sobie...