Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Szafy Chłodnicze – nowoczesne sposoby przechowywania żywności

Szafy Chłodnicze – nowoczesne sposoby przechowywania żywności

Szafy chłodnicze Electrolux Professional klasy A ecostoreHP  zaprojektowano do pracy w ciężkich warunkach. Są one zgodne z wymaganiami najwyższych klas pierwszego, obowiązkowego, ogólnoeuropejskiego znaku energetycznego dla profesjonalnych lodówek i zamrażarek.

Czym wyróżniają się na tle konkurencyjnych sprzętów tego typu?

  • Mają większą pojemność i najlepszą wydajność w swojej klasie efektywności energetycznej,
  • Pozwalają zaoszczędzić aż 80% na rachunkach za energię elektryczną, co daje 830 euro w skali roku.

Tłumacząc dokładniej – szafy chłodnicze Electrolux Professional posiadają specjalny system cyrkulacji powietrza. Wyposażone są w funkcję Frost Watch Control, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w kuchniach, w których często otwiera się drzwi od lodówek. Funkcja ta optymalizuje proces rozmrażania, przez co zapobiega nagłym zmianom temperatury, zmniejsza ryzyko przedostania się bakterii oraz uszkodzenia  żywności i zbędnego zużycia energii.

szafy chlodnicze electrolux wyposazenie gastronomii

Lodówki klasy A ecostore to aż  65% mniejsze zużycie energii. Aby zagwarantować wydajność na takim poziomie, szafy chłodnicze klasyfikowane są zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi międzynarodowymi standardami ochrony środowiska i zarządzania kosztami, takimi jak ECA, EIA, Go’Energi i Europejska Etykieta Energetyczna.

Kolejną zaletą jest zwiększona ( nawet do 50 litrów) pojemność przechowywania. Nowa konstrukcja szaf zapewnia większą przestrzeń przechowywania żywności w porównaniu z urządzeniami konkurencyjnymi. Zewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304 gwarantuje wyjątkową wytrzymałość.

Funkcją, o której trzeba wspomnieć jest także inteligentny system cyrkulacji powietrza Optiflow. Dostosowuje się on do obciążenia, zapewniając najlepsze wyniki chłodzenia, optymalną temperaturę i jeszcze większą oszczędność energii.

Ponadto w szafach ecostore zastosowano specjalny kształt skraplacza, zmniejszając jego głębokość, po to aby zminimalizować opór w przepływie powietrza i tym samym zapewnić  najlepsze wyniki chłodzenia.

Optiflow pozwala także zmniejszyć ilość marnowanego jedzenia. EcostoreHP Premium zapewnia ochronę żywności poprzez stworzenie mikroklimatu z idealnymi warunkami dla wszystkich rodzajów żywności,wymagających określonych temperatur i wilgotności.

szafa chlodnicza electrolux wyposazenie gastronomii

Szafy chłodnicze Electrolux Professional dedykowane są profesjonalistom, posiadającym najwyższe wymagania dotyczące wyposażenia kuchni. Ecostore to najlepszy wybór dla każdej firmy, stawiającej na połączenie nowoczesności, niezawodności i solidności.

Do szaf dołączane są najwyższej klasy akcesoria – uszczelki, siatki i kosze druciane, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie żywności oraz zapewniają prawidłową i efektywną pracę urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ciril

Uniwersalny, preparat w postaci koncentratu, o świeżym zapachu cytrynowym do ręcznego mycia naczyń i innych powierzchni.   Myje i nabłyszcza higienicznie naczynia porcelanowe, fajansowe, metalowe i...

Ekolux – A2

Ekolux A2 jest środkiem który świetnie sprawdza się w usuwaniu zabrudzeń z różnych powierzchni, w tym także tych mniej odpornych na działanie środków chemicznych. Może...

Ekolux – R

Produkt używany do neutralizacji zanieczyszczeń ropopochodnych na wodach oraz gruntach. Spełnia najwyższe standardy środowiskowe, certyfikowany przez Państwowy Zakład Higieny. Specjalnie dobrana formuła pozwala temu związkowi...

Klarolin

Nowoczesny środek czyszczący Klarolin. Przeznaczony jest do szyb okiennych, luster, płytek, płyt szklanych, elementów kamiennych, przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych (podajniki ręczników papierowych, obudowa urządzeń),...

Maska antysmogowa do jesiennego joggingu – jaką wybrać?

Osoby uprawiające sport, nie rezygnują z treningów wraz z nadchodzącą jesienią. Deszcz i niska temperatura z pewnością nie zniechęcą amatorów ruchu na wolnym powietrzu....