Szafy Chłodnicze – nowoczesne sposoby przechowywania żywności

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Wyposażenie gastronomii Electrolux Professional 2 października 2019
post-image

Szafy chłodnicze Electrolux Professional klasy A ecostoreHP  zaprojektowano do pracy w ciężkich warunkach. Są one zgodne z wymaganiami najwyższych klas pierwszego, obowiązkowego, ogólnoeuropejskiego znaku energetycznego dla profesjonalnych lodówek i zamrażarek.

Czym wyróżniają się na tle konkurencyjnych sprzętów tego typu?

  • Mają większą pojemność i najlepszą wydajność w swojej klasie efektywności energetycznej,
  • Pozwalają zaoszczędzić aż 80% na rachunkach za energię elektryczną, co daje 830 euro w skali roku.

Tłumacząc dokładniej – szafy chłodnicze Electrolux Professional posiadają specjalny system cyrkulacji powietrza. Wyposażone są w funkcję Frost Watch Control, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w kuchniach, w których często otwiera się drzwi od lodówek. Funkcja ta optymalizuje proces rozmrażania, przez co zapobiega nagłym zmianom temperatury, zmniejsza ryzyko przedostania się bakterii oraz uszkodzenia  żywności i zbędnego zużycia energii.

szafy chlodnicze electrolux wyposazenie gastronomii

Lodówki klasy A ecostore to aż  65% mniejsze zużycie energii. Aby zagwarantować wydajność na takim poziomie, szafy chłodnicze klasyfikowane są zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi międzynarodowymi standardami ochrony środowiska i zarządzania kosztami, takimi jak ECA, EIA, Go’Energi i Europejska Etykieta Energetyczna.

Kolejną zaletą jest zwiększona ( nawet do 50 litrów) pojemność przechowywania. Nowa konstrukcja szaf zapewnia większą przestrzeń przechowywania żywności w porównaniu z urządzeniami konkurencyjnymi. Zewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304 gwarantuje wyjątkową wytrzymałość.

Funkcją, o której trzeba wspomnieć jest także inteligentny system cyrkulacji powietrza Optiflow. Dostosowuje się on do obciążenia, zapewniając najlepsze wyniki chłodzenia, optymalną temperaturę i jeszcze większą oszczędność energii.

Ponadto w szafach ecostore zastosowano specjalny kształt skraplacza, zmniejszając jego głębokość, po to aby zminimalizować opór w przepływie powietrza i tym samym zapewnić  najlepsze wyniki chłodzenia.

Optiflow pozwala także zmniejszyć ilość marnowanego jedzenia. EcostoreHP Premium zapewnia ochronę żywności poprzez stworzenie mikroklimatu z idealnymi warunkami dla wszystkich rodzajów żywności,wymagających określonych temperatur i wilgotności.

szafa chlodnicza electrolux wyposazenie gastronomii

Szafy chłodnicze Electrolux Professional dedykowane są profesjonalistom, posiadającym najwyższe wymagania dotyczące wyposażenia kuchni. Ecostore to najlepszy wybór dla każdej firmy, stawiającej na połączenie nowoczesności, niezawodności i solidności.

Do szaf dołączane są najwyższej klasy akcesoria – uszczelki, siatki i kosze druciane, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie żywności oraz zapewniają prawidłową i efektywną pracę urządzeń.

skyline

Piece Skyline

10 września, 2019
lada chlodnicza electrolux wyposazenie gastronomii

Lady chłodnicze ecostore extrA od Electrolux – najwyższa wydajność i bezpieczeństwo żywności

6 października, 2019
Wyświetlenia: 1033

Napisz nam co o tym myślisz