Strona główna Lifestyle Silikonowe sznurowadła Hickies - test produktu

Silikonowe sznurowadła Hickies – test produktu

Sznurówki to ważny element obuwia, od którego zależy nie tylko estetyka, ale również nasza wygoda. Jest to szczególnie ważne podczas uprawiania sportu – np. biegania. Kiedy sznurówki są źle dobrane mogą rozwiązywać się w niewłaściwych momentach lub powodować nadmierny ucisk i otarcia.

Z myślą o aktywnych osobach powstała alternatywa dla tradycyjnych sznurowadeł – są to silikonowe sznurówki Hickies, które przetestowaliśmy podczas codziennych treningów biegowych i marszu z kijami nordic walking.

Silikonowe sznurówki to tak naprawdę sprytny system elastycznych zapięć, które przekładamy przez dziurki w butach. „Zamontowanie” sznurówek jest dziecinnie proste – intuicyjne i nie wymaga czytania żadnych instrukcji.

Sznurowadła Hickies mamy do wyboru w różnych wariantach kolorystycznych. W kolekcji znajduje się również elegancki model z kryształkami Swarovskiego dla osób ceniących sobie odrobinę luksusu.

Ponadto kupić możemy specjalną wersję sznurowadeł dla dzieci, które są jeszcze łatwiejsze w zakładaniu. Nasze spostrzeżenia podczas użytkowania sznurówek.

Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że po jednorazowym założeniu nie ma konieczności ich poprawiania, ponownego zapinania. Sznurówki zostają na swoim miejscu nawet podczas długiego biegu czy intensywnego marszu z kijami.

Ponadto, ich elastyczność sprawia, że but nie uciska w żadnym miejscu – dostosowuje się do ruchu i kształtu stopy. W przypadku tradycyjnych sznurówek często po dłuższym treningu w miejscu wiązania czuć było ból, a niekiedy pojawiały się otarcia. Tutaj jest to niemożliwe.

Poza wygodą i funkcjonalnością, sznurowadła nadają butom oryginalnego charakteru i są modnym gadżetem, który wyróżnia nas z tłumu.  Różnorodność kolorów sprawia, że bez problemu można je dopasować do wielu rodzajów obuwia, a uniwersalność rozwiązania pozwala korzystać z niego osobom w różnych grupach wiekowych. Jeśli cenicie wygodę, oryginalny wygląd i jesteście ciekawi nowoczesnych gadżetów dla aktywnych – koniecznie sprawdźcie sznurówki Hickies.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Gotuj i chłodź – SkyLine

SkyLine to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w zakresie gotowania jak i chłodzenia. Pionierskie rozwiązanie Cook and Chill, celnie trafia w Twoje potrzeby dzięki SkyDuo...

Patelnie do gotowania i duszenia XP

900XP i 700 XP - zaufaj wieloletniemu doświadczeniu Innowacyjne rozwiązanie dla gotowania w dużych ilościach na mokro lub na sucho. Patelnie do duszenia z nowoczesna powierzchnią...

Patelnie do gotowania, patelnie do duszenia oraz piekarniki wielofunkcyjne

Szybsze chłodzenie, zmaksymalizowana produktywność i ekonomiczność. To trzy główne cele dobrej stołówki. Nieustanny przepływ pracy i maksymalna produktywność na mniejszej przestrzeni. Nieprzerwany przepływ pracy jest...

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Ich projekt powstał z myślą o najwyższych standardach kuchni hotelowych, instytucji, szpitali, kuchni centralnych oraz kuchni w samolotach. Gotowanie ciśnieniowe z wykorzystaniem ProThermetic to najlepsze...

Linia grzewcza Thermaline

Thermaline to specjalne kolekcja urządzeń stosowanych w gastronomii. W ofercie znajdziemy produkty premium tworzone w Szwajcarii. Electrolux to ponad 100 lat tradycji. Najlepszej jakości urządzenia...