Strona główna Lifestyle Silikonowe sznurowadła Hickies - test produktu

Silikonowe sznurowadła Hickies – test produktu

Sznurówki to ważny element obuwia, od którego zależy nie tylko estetyka, ale również nasza wygoda. Jest to szczególnie ważne podczas uprawiania sportu – np. biegania. Kiedy sznurówki są źle dobrane mogą rozwiązywać się w niewłaściwych momentach lub powodować nadmierny ucisk i otarcia.

Z myślą o aktywnych osobach powstała alternatywa dla tradycyjnych sznurowadeł – są to silikonowe sznurówki Hickies, które przetestowaliśmy podczas codziennych treningów biegowych i marszu z kijami nordic walking.

Silikonowe sznurówki to tak naprawdę sprytny system elastycznych zapięć, które przekładamy przez dziurki w butach. „Zamontowanie” sznurówek jest dziecinnie proste – intuicyjne i nie wymaga czytania żadnych instrukcji.

Sznurowadła Hickies mamy do wyboru w różnych wariantach kolorystycznych. W kolekcji znajduje się również elegancki model z kryształkami Swarovskiego dla osób ceniących sobie odrobinę luksusu.

Ponadto kupić możemy specjalną wersję sznurowadeł dla dzieci, które są jeszcze łatwiejsze w zakładaniu. Nasze spostrzeżenia podczas użytkowania sznurówek.

Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że po jednorazowym założeniu nie ma konieczności ich poprawiania, ponownego zapinania. Sznurówki zostają na swoim miejscu nawet podczas długiego biegu czy intensywnego marszu z kijami.

Ponadto, ich elastyczność sprawia, że but nie uciska w żadnym miejscu – dostosowuje się do ruchu i kształtu stopy. W przypadku tradycyjnych sznurówek często po dłuższym treningu w miejscu wiązania czuć było ból, a niekiedy pojawiały się otarcia. Tutaj jest to niemożliwe.

Poza wygodą i funkcjonalnością, sznurowadła nadają butom oryginalnego charakteru i są modnym gadżetem, który wyróżnia nas z tłumu.  Różnorodność kolorów sprawia, że bez problemu można je dopasować do wielu rodzajów obuwia, a uniwersalność rozwiązania pozwala korzystać z niego osobom w różnych grupach wiekowych. Jeśli cenicie wygodę, oryginalny wygląd i jesteście ciekawi nowoczesnych gadżetów dla aktywnych – koniecznie sprawdźcie sznurówki Hickies.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Maski antysmogowe Respro – ważne certyfikaty

Kupując maski antysmogowe, zawsze powinniśmy stawiać na sprawdzone marki, które gwarantują najwyższą jakość i skuteczność. Bardzo ważną kwestią są certyfikaty, dzięki, którym wiemy, że...

Kostkarki i łuskarki do lodów Electrolux Professional

Szeroki wybór kostkarek do lodu od Electrolux umożliwia zaspokojenie potrzeb punktów gastronomicznych różnych rozmiarów. W ofercie firmy znajduje się 21 modeli wytwarzających od 21 do...

Saladetty – nowoczesne lady chłodnicze

Oferta Electrolux Professional w zakresie przechowywania żywności jest bardzo szeroka. Wśród nowoczesnych urządzeń wymienić można m.in. Saladetty, czyli lady chłodnicze. Saladetty to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Electrolux...

Lady chłodnicze ecostore extrA od Electrolux – najwyższa wydajność i bezpieczeństwo żywności

EcostoreHP extrA  to nowoczesne lady chłodnicze najwyższej jakości. Są one pionierami w dziedzinie efektywności energetycznej w klasie Ai 5 klasie klimatycznej. Oferta Electrolus Professional...

Szafy Chłodnicze – nowoczesne sposoby przechowywania żywności

Szafy chłodnicze Electrolux Professional klasy A ecostoreHP  zaprojektowano do pracy w ciężkich warunkach. Są one zgodne z wymaganiami najwyższych klas pierwszego, obowiązkowego, ogólnoeuropejskiego znaku...