Silikonowe sznurowadła – test produktu

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Materiały Partnera, Sport 24 maja 2019
post-image

Sznurówki to ważny element obuwia, od którego zależy nie tylko estetyka, ale również nasza wygoda. Jest to szczególnie ważne podczas uprawiania sportu – np. biegania. Kiedy sznurówki są źle dobrane mogą rozwiązywać się w niewłaściwych momentach lub powodować nadmierny ucisk i otarcia.

Z myślą o aktywnych osobach powstała alternatywa dla tradycyjnych sznurowadeł – są to silikonowe sznurówki, które przetestowaliśmy podczas codziennych treningów biegowych i marszu z kijami nordic walking.

Silikonowe sznurówki to tak naprawdę sprytny system elastycznych zapięć, które przekładamy przez dziurki w butach. „Zamontowanie” sznurówek jest dziecinnie proste – intuicyjne i nie wymaga czytania żadnych instrukcji.

Sznurowadła Hickies mamy do wyboru w różnych wariantach kolorystycznych. W kolekcji znajduje się również elegancki model z kryształkami Swarovskiego dla osób ceniących sobie odrobinę luksusu.

Ponadto kupić możemy specjalną wersję sznurowadeł dla dzieci, które są jeszcze łatwiejsze w zakładaniu. Nasze spostrzeżenia podczas użytkowania sznurówek.

Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że po jednorazowym założeniu nie ma konieczności ich poprawiania, ponownego zapinania. Sznurówki zostają na swoim miejscu nawet podczas długiego biegu czy intensywnego marszu z kijami.

Ponadto, ich elastyczność sprawia, że but nie uciska w żadnym miejscu – dostosowuje się do ruchu i kształtu stopy. W przypadku tradycyjnych sznurówek często po dłuższym treningu w miejscu wiązania czuć było ból, a niekiedy pojawiały się otarcia. Tutaj jest to niemożliwe.

Poza wygodą i funkcjonalnością, sznurowadła nadają butom oryginalnego charakteru i są modnym gadżetem, który wyróżnia nas z tłumu.  Różnorodność kolorów sprawia, że bez problemu można je dopasować do wielu rodzajów obuwia, a uniwersalność rozwiązania pozwala korzystać z niego osobom w różnych grupach wiekowych. Jeśli cenicie wygodę, oryginalny wygląd i jesteście ciekawi nowoczesnych gadżetów dla aktywnych – koniecznie sprawdźcie sznurówki Hickies.

Fitness – hobby czy styl życia 2

Fitness – hobby czy styl życia?

5 maja, 2019
wojciech szubert

Wojciech Szubert – biznes i pasja to podstawa sukcesu.

5 czerwca, 2019
Wyświetlenia: 1555

Napisz nam co o tym myślisz