Strona główna Electrolux Wyposażenie Pralni Aktualności Electrolux Profesjonalny sprzęt piorący dla branży hotelarskiej od Electrolux Professional

Profesjonalny sprzęt piorący dla branży hotelarskiej od Electrolux Professional

Electrolux Professional- najlepsze rozwiązania w pralnictwie

110 lat doświadczenia w produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń zaowocowało nowym produktem. Firma Electrolux Professional wprowadziła na rynek największy na świecie system rozwiązań stworzonych z myślą o branży hotelarskiej, SPA, uzdrowiskowej i klinicznej.

System ten dotyczy profesjonalnego pralnictwa, ponieważ jak wiadomo higiena i czystość są jednymi z najważniejszych elementów, gwarantujących sukces danego obiektu dzięki zadowolonym gościom.

Wyposażenie pralni jest szczególnie ważne w miejscach takich jak SPA, sanatoria, kliniki,  czy domy opieki, ponieważ sterylna niemal czystość takich placówek to podstawa.

wyposazenie pralni kliniki

Wyposażenie pralni z Electrolux Professional

W zależności od profilu działalności, nowoczesny sprzęt AGD firmy Electrolux Professional umożliwia stworzenie:
Kompletnej Pralni– jest to idealne rozwiązania dla dużych hoteli,
Pralni Frotte– szczególnie sprawdza się w SPA lub klinikach przy praniu ręczników, szlafroków itp.
Do prania delikatnych tkanin takich jak zasłony czy firany, najlepszym rozwiązaniem będzie system ekologicznego czyszczenia w wodzie Electrolux Lagoon.

Z dbałości o idealną czystość powstał również inteligentny System Barierowy, spełniający całkowicie regulacje RABC. Umożliwia on rozdzielenie prania na stronę czystą i brudną oraz nie pozwala na ponowne zabrudzenie bielizny.

pralki przemyslowe

Pralnie Electrolux- linia 5000 Evolution

Z myślą o małych i średnich obiektach powstała Linia 5000 Evolution. Automatyczne pozycjonowanie bębna wewnętrznego umożliwia oszczędność czasu i energii, podnosi efektywność pracy i jest przyjazne dla użytkownika.
Zintegrowany System Dozowania i Efektywny System Dozowania gwarantują znaczną oszczędność kosztów wody i energii, a inteligentna bariera higieny zapewnia najwyższą jakość prania dzięki programom  Compass Pro oraz funkcji Strażnika Higieny.

Dla dużych obiektów, firma Electrolux Professional przygotowała specjalną ofertę największych pralnico- wirówek z barierą z serii Pull-man- zapewniającą najwyższą higienę.

Seria opisanych wyżej nowoczesnych urządzeń gwarantuje tak samo dokładne i bezpieczne czyszczenie jak pralnia chemiczna, przy czy jest to metoda bardziej innowacyjna.

Każdy kto chce podnieść jakość swoich usług oraz zadbać o komfort klientów, powinien zapoznać się z ofertą Electrolux Professional.

 

Zobacz również:

pralki przemysłowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Gazetka Promocyjna na 30-Lecie Marketów Budowlanych BAT – nie przegap okazji!

Zobacz gazetkę z okazji 30-lecia marketów budowlanych BAT, w której znajdziesz wiele promocji oraz dużo nowych produktów. Z okazji 30 urodzin składów budowlanych BAT trwa...

E-Kancelaria Wrocław Grupa Prawno-Finansowa

E-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy...

Nasienie płesznika

Lek ziołowy poprawiający perystaltykę jelit, stosowany w zaparciach. Dla dorosłych i dzieci od 6 lat. Skład: Nasienie płesznika (Psyllii semen) – 5,0 g Wskazania do stosowania: Zaparcia. Stany,...

Neutralizator zapachów

Nowoczesny, szybko działający i skuteczny preparat do likwidowania uciążliwych woni. Neutralizuje nieprzyjemny zapach, a nie tylko maskuje go. Opracowany został w oparciu o kompozycję substancji...

Separ Spaw

Separ Spaw powstał na bazie nietoksycznych składników. Używany w roztworze 1:1 z wodą; jest niepalny. Bezpieczny w użyciu. Zapobiega przywieraniu odprysków do urządzeń spawalniczych, spawanych...