Electrolux Professional- lider nowoczesnej technologii pralniczej

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Wyposażenie pralni Electrolux Professional 22 lutego 2016
post-image

Electrolux Generacja 5000- szybkie, perfekcyjne pranie

Profesjonalna pralnia to miejsce niezbędne w każdym hotelu, SPA, klinice i innych obiektach wymagających szybkiego, perfekcyjnego prania.
Firma Electrolux Professional wyszła naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów i stworzyła serię urządzeń- Electrolux Generacja 5000.

wyposazenie pralni

 

Electrolux Professional- inteligentne czyszczenie

Nowoczesny system gwarantuje efektywność, oszczędność i ergonomię i jest bardzo prosty w obsłudze. Jego „inteligencja” umożliwia bardzo precyzyjne dobieranie programów prania i suszenia do rodzaju oraz ilości tkanin, a także stopnia i charakteru zabrudzenia.
Dzięki temu energia, woda i detergenty są perfekcyjnie dozowane, co znacznie zmniejsza koszty eksploatacji oraz oszczędza czas.
Dzięki urządzeniom Electrolux Professional, można mieć pewność, że wyposażenie pralni spełnia najwyższe standardy jakości, a czyszczenie jest równie dokładne jak w pralniach chemicznych.
Przeprowadzone pomiary pozwoliły oszacować, że urządzenia mają wytrzymałość ok 30 tysięcy cykli- czyli 10 lat intensywnego użytkowania. Dla porównania- zwykłe pralki domowe wytrzymują 2 do 3 tysięcy cykli.

pralki przemyslowe

Profesjonalne pralki Electrolux- oszczędność, efektywność i wydajność

Efektem pracy konstruktorów i technologów firmy Electrolux, jest uzyskanie trzech najważniejszych dla właścicieli tego sprzętu czynników: ekonomii, efektywności i wydajności. Połączenie tych cech sprawia, że urządzenia linii 5000 stają się idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych obiektów typu salon kosmetyczny jak i dużych hoteli, czy klinik.
Klienci do wyboru mają pralki o pojemności od 6 do 120 kilogramów wsadu.
Oszczędność tych urządzeń widoczne jest już po 2 latach kiedy to rekompensuje się ich wysoka cena. W kolejnych latach można już zauważyć oszczędności, bez rezygnacji z najwyższej jakości usług.
Każdy kto zastanawia się nad zakupem profesjonalnego sprzętu AGD do pralni, powinien zapoznać się z ofertą Electrolux Professional.

Zobacz również:

pralki przemysłowe

pralki przemyslowe

Profesjonalny sprzęt piorący dla branży hotelarskiej od Electrolux Professional

21 lutego, 2016
pralnia hotelowa

Nowoczesny system pralniczy od Electrolux Professional

23 lutego, 2016
Wyświetlenia: 610

Napisz nam co o tym myślisz