Nowa era w dziedzinie profesjonalnego pralnictwa dzięki Electrolux Professional

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Wyposażenie pralni Electrolux Professional 20 lutego 2016
post-image

Lagoon Advanced Care rewolucja w branży pralnictwa

Jesienią 2015 roku firma Electrolux Professional wprowadziła na rynek system Lagoon Advanced Care. Jest to rewolucja w branży pralnictwa i alternatywa dla tradycyjnych pralni chemicznych.
System umożliwia czyszczenie na mokro i na sucho z najlepszą wydajnością i prostą obsługą.
Electrolux Professional Lagoon jest pierwszym profesjonalnym systemem wodnego czyszczenia zatwierdzonym przez Woolmark jako odpowiedni nawet dla bardzo delikatnych tkanin wymagających prania chemicznego.

pralnie przmyslowe

Profesjonalne pralki przemysłowe Electrolux Professional

Każdy kto jest zorientowany w branży wie, że wyposażenie pralni to kluczowy element, który może stać się gwarantem sukcesu.
Profesjonalny sprzęt AGD sprawi, że rozwiniesz swoją firmę w nowoczesny i ekologiczny sposób, będziesz czyścić wydajnie, łatwo i szybko.
Lagoon Advance Care to przemyślane w każdym detalu połączenie specjalnie zaprojektowanych urządzeń do czyszczenia wodnego. Najnowsza generacja detergentów oraz poszczególne programy, gwarantują skuteczne czyszczenie, a także pozwalają na wysuszenie garderoby w suszarce bębnowej, bez konieczności „dosychania” na  wieszaku.
Jako, że role rozpuszczalnika pełni tu woda, w czasie prania, wyeliminowane są wszystkie toksyczne substancje. Jest to więc rozwiązanie ekologiczne, przyjazne dla środowiska, a krótki czas czyszczenia daje możliwość świadczenia bardziej efektywnych usług.

wyposazenie pralni
Lagoon Advanced Care firmy Electrolux jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem w branży pralnictwa od wielu lat.
Paolo Schira- Globalny Dyrektor Segmentu B2B w Electrolux Professional mówi: „Nowy lagoon Advanced Care jest to unikalny system, który kompletnie zmienia podejście do wodnego czyszczenia garderoby. Jest to także niezwykle elastyczne rozwiązanie, ponieważ oferuje dwa różne zestawu urządzeń, które można dostosować do różnych potrzeb, z możliwością ich późniejszej rozbudowy. Electrolux lagoon Advanced Care: Essential to zestaw maszyn, który można w łatwy sposób zainstalować w tradycyjnej pralni chemicznej jako uzupełnienie jej oferty. Zestaw: Absolute jest kompletnym zestawem maszyn, którym można całkowicie zastąpić  agregat chemiczny o załadunku 15 kg”.
Co ciekawe- Polska jest jednym z trzech pierwszych krajów na świecie, które wprowadzają te urządzenia na swój rynek.

Zobacz również:

pralki przemysłowe

wyposazenie pralni

Profesjonalny sprzęt AGD do pralni tylko od Electrolux Professional!

19 lutego, 2016
pralki przemyslowe

Profesjonalny sprzęt piorący dla branży hotelarskiej od Electrolux Professional

21 lutego, 2016
Wyświetlenia: 677

Napisz nam co o tym myślisz