Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Gotowanie Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Ich projekt powstał z myślą o najwyższych standardach kuchni hotelowych, instytucji, szpitali, kuchni centralnych oraz kuchni w samolotach.

Gotowanie ciśnieniowe z wykorzystaniem ProThermetic to najlepsze rozwiązanie zapewniające  wysoką wydajność, najwyższą jakość i dokładność.

Jest to jedyna taka technologia, która optymalizuje proces gotowania, oferując przy tym największą elastyczność, wygodę użytkowania, higienę i maksymalną wydajność.

Linia ciśnieniowych patelni do gotowania i duszenia thermaline Prothermetic powstała  do zadań specjalnych- zastosowań ciężkich pod kątem ilości, wydajności i jakości przygotowywania posiłków.

patelnie do gotowania electrolux wyposażenie kuchni

Jej zalety to:

Łatwa obsługa:

Wyposażenie w panel sterowania z dotykowym ekranem dostępnym w wielu językach. Ponadto jest on duży, wygodny, posiada intuicyjne ikony dające możliwość łatwego i dokładnego ustawiania temperatury i poziomu mocy.

Higiena:

Patelnię można łatwo i dokładnie wyczyścić dzięki poziomowi ochrony przed wodą IPX6. Naczynie jest 8 krotnie bardziej odporne na silne strumienie wody.

Zdrowe dania:

Niewielka zawartość tlenu w powietrzu zapobiega utlenianiu składników odżywczych, witamin i minerałów. Ma to korzystny wpływ na smak, kolor i konsystencję potraw.

Ekonomiczność:

Krótszy czas gotowania to oszczędność energii zarówno w czasie nagrzewania jak i gotowania.

Wybierz najlepszy pakiet dla Twojej firmy

Restauracje

Z rozwiązaniami Electrolux Professional dostajesz gwarancję elastyczności, wygody i siły, której szukasz.

Hotele

Wszechstronne rozwiązania Electrolux Professional pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność Twojej firmy.

Stołówki pracownicze

Innowacyjność urządzeń daje komfort pracy w luksusowych warunkach i pozwala zachować międzynarodowe standardy czystości oraz higieny w kuchniach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Maski antysmogowe Broyx – skuteczność potwierdzona certyfikatami

Maski antysmogowe to obecnie najszybszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed zanieczyszczonym powietrzem. Polityka wprowadzana przez rząd – owszem – przyniesie efekty, ale niestety...

Maski antysmogowe Respro – ważne certyfikaty

Kupując maski antysmogowe, zawsze powinniśmy stawiać na sprawdzone marki, które gwarantują najwyższą jakość i skuteczność. Bardzo ważną kwestią są certyfikaty, dzięki, którym wiemy, że...

Kostkarki i łuskarki do lodów Electrolux Professional

Szeroki wybór kostkarek do lodu od Electrolux umożliwia zaspokojenie potrzeb punktów gastronomicznych różnych rozmiarów. W ofercie firmy znajduje się 21 modeli wytwarzających od 21 do...

Saladetty – nowoczesne lady chłodnicze

Oferta Electrolux Professional w zakresie przechowywania żywności jest bardzo szeroka. Wśród nowoczesnych urządzeń wymienić można m.in. Saladetty, czyli lady chłodnicze. Saladetty to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Electrolux...

Lady chłodnicze ecostore extrA od Electrolux – najwyższa wydajność i bezpieczeństwo żywności

EcostoreHP extrA  to nowoczesne lady chłodnicze najwyższej jakości. Są one pionierami w dziedzinie efektywności energetycznej w klasie Ai 5 klasie klimatycznej. Oferta Electrolus Professional...