Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Gotowanie Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Ich projekt powstał z myślą o najwyższych standardach kuchni hotelowych, instytucji, szpitali, kuchni centralnych oraz kuchni w samolotach.

Gotowanie ciśnieniowe z wykorzystaniem ProThermetic to najlepsze rozwiązanie zapewniające  wysoką wydajność, najwyższą jakość i dokładność.

Jest to jedyna taka technologia, która optymalizuje proces gotowania, oferując przy tym największą elastyczność, wygodę użytkowania, higienę i maksymalną wydajność.

Linia ciśnieniowych patelni do gotowania i duszenia thermaline Prothermetic powstała  do zadań specjalnych- zastosowań ciężkich pod kątem ilości, wydajności i jakości przygotowywania posiłków.

patelnie do gotowania electrolux wyposażenie kuchni

Jej zalety to:

Łatwa obsługa:

Wyposażenie w panel sterowania z dotykowym ekranem dostępnym w wielu językach. Ponadto jest on duży, wygodny, posiada intuicyjne ikony dające możliwość łatwego i dokładnego ustawiania temperatury i poziomu mocy.

Higiena:

Patelnię można łatwo i dokładnie wyczyścić dzięki poziomowi ochrony przed wodą IPX6. Naczynie jest 8 krotnie bardziej odporne na silne strumienie wody.

Zdrowe dania:

Niewielka zawartość tlenu w powietrzu zapobiega utlenianiu składników odżywczych, witamin i minerałów. Ma to korzystny wpływ na smak, kolor i konsystencję potraw.

Ekonomiczność:

Krótszy czas gotowania to oszczędność energii zarówno w czasie nagrzewania jak i gotowania.

Wybierz najlepszy pakiet dla Twojej firmy

Restauracje

Z rozwiązaniami Electrolux Professional dostajesz gwarancję elastyczności, wygody i siły, której szukasz.

Hotele

Wszechstronne rozwiązania Electrolux Professional pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność Twojej firmy.

Stołówki pracownicze

Innowacyjność urządzeń daje komfort pracy w luksusowych warunkach i pozwala zachować międzynarodowe standardy czystości oraz higieny w kuchniach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Gotuj i chłodź – SkyLine

SkyLine to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w zakresie gotowania jak i chłodzenia. Pionierskie rozwiązanie Cook and Chill, celnie trafia w Twoje potrzeby dzięki SkyDuo...

Patelnie do gotowania i duszenia XP

900XP i 700 XP - zaufaj wieloletniemu doświadczeniu Innowacyjne rozwiązanie dla gotowania w dużych ilościach na mokro lub na sucho. Patelnie do duszenia z nowoczesna powierzchnią...

Patelnie do gotowania, patelnie do duszenia oraz piekarniki wielofunkcyjne

Szybsze chłodzenie, zmaksymalizowana produktywność i ekonomiczność. To trzy główne cele dobrej stołówki. Nieustanny przepływ pracy i maksymalna produktywność na mniejszej przestrzeni. Nieprzerwany przepływ pracy jest...

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Ich projekt powstał z myślą o najwyższych standardach kuchni hotelowych, instytucji, szpitali, kuchni centralnych oraz kuchni w samolotach. Gotowanie ciśnieniowe z wykorzystaniem ProThermetic to najlepsze...

Linia grzewcza Thermaline

Thermaline to specjalne kolekcja urządzeń stosowanych w gastronomii. W ofercie znajdziemy produkty premium tworzone w Szwajcarii. Electrolux to ponad 100 lat tradycji. Najlepszej jakości urządzenia...