Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Gotowanie Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Ich projekt powstał z myślą o najwyższych standardach kuchni hotelowych, instytucji, szpitali, kuchni centralnych oraz kuchni w samolotach.

Gotowanie ciśnieniowe z wykorzystaniem ProThermetic to najlepsze rozwiązanie zapewniające  wysoką wydajność, najwyższą jakość i dokładność.

Jest to jedyna taka technologia, która optymalizuje proces gotowania, oferując przy tym największą elastyczność, wygodę użytkowania, higienę i maksymalną wydajność.

Linia ciśnieniowych patelni do gotowania i duszenia thermaline Prothermetic powstała  do zadań specjalnych- zastosowań ciężkich pod kątem ilości, wydajności i jakości przygotowywania posiłków.

patelnie do gotowania electrolux wyposażenie kuchni

Jej zalety to:

Łatwa obsługa:

Wyposażenie w panel sterowania z dotykowym ekranem dostępnym w wielu językach. Ponadto jest on duży, wygodny, posiada intuicyjne ikony dające możliwość łatwego i dokładnego ustawiania temperatury i poziomu mocy.

Higiena:

Patelnię można łatwo i dokładnie wyczyścić dzięki poziomowi ochrony przed wodą IPX6. Naczynie jest 8 krotnie bardziej odporne na silne strumienie wody.

Zdrowe dania:

Niewielka zawartość tlenu w powietrzu zapobiega utlenianiu składników odżywczych, witamin i minerałów. Ma to korzystny wpływ na smak, kolor i konsystencję potraw.

Ekonomiczność:

Krótszy czas gotowania to oszczędność energii zarówno w czasie nagrzewania jak i gotowania.

Wybierz najlepszy pakiet dla Twojej firmy

Restauracje

Z rozwiązaniami Electrolux Professional dostajesz gwarancję elastyczności, wygody i siły, której szukasz.

Hotele

Wszechstronne rozwiązania Electrolux Professional pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność Twojej firmy.

Stołówki pracownicze

Innowacyjność urządzeń daje komfort pracy w luksusowych warunkach i pozwala zachować międzynarodowe standardy czystości oraz higieny w kuchniach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Neutralizator zapachów

Nowoczesny, szybko działający i skuteczny preparat do likwidowania uciążliwych woni. Neutralizuje nieprzyjemny zapach, a nie tylko maskuje go. Opracowany został w oparciu o kompozycję substancji...

Separ Spaw

Separ Spaw powstał na bazie nietoksycznych składników. Używany w roztworze 1:1 z wodą; jest niepalny. Bezpieczny w użyciu. Zapobiega przywieraniu odprysków do urządzeń spawalniczych, spawanych...

Antischaum

Mocno skoncentrowany płyn do błyskawicznego usuwania piany w profesjonalnych zmywarkach, zbiornikach maszyn czyszczących, oraz innych urządzeniach gdzie zachodzi niebezpieczeństwo ich uszkodzenia w wyniku nadmiernego...

Naturalny olejek zapachowy

Profesjonalny olejek zapachowy o długotrwałym intensywnym działaniu. Przeznaczone do wszystkich pomieszczeń: toalet, łazienek, pokoi, restauracji, biur, korytarzy, poczekalni, autokarów, samochodów, klubów, dyskotek itp. Naturalne olejki eteryczne...

Ekolux – P

Ekolux - P stosowany jest jako warstwa smarująca ruchomych sekcji linii produkcyjnych, podajników i przenośników taśmowych, maszyn, urządzeń i ich części. Posiada właściwości konserwujące, wypiera...