PowerGrill HP Electrolux

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera 16 czerwca 2019
post-image

Czy chciałbyś być posiadaczem grilla, który gwarantuje idealne przygotowanie potraw bez ryzyka przypalenia i robi to w ekspresowo szybkim czasie?

Zależy Ci na urządzeniu, dzięki któremu obsłużysz dużą restaurację?

Jeśli tak, poznaj nowy Elektryczny PowerGrill HP od Electrolux.

HP to znak wysokiej wydajności i ponadprzeciętnej jakości.

Zalety PowerGrill HP to m.in.:

  • Duża wydajność – urządzenie działa w oparciu o technologię szybkiego nagrzewania. Dzięki temu grill nagrzewa się w ekspresowym tempie, co skraca czas przygotowywania potraw. Efekt taki zawdzięczamy połączeniu elementów grzewczych z rusztami i wymiennymi defektorami Heat Boost.
  • Świetne rezultaty – urządzenie zapewnia równe, bezawaryjne  grillowanie. Ponadto gwarantuje najszybszy czas nagrzewania. Specjalna konstrukcja PowerGrilla – zmniejszona odległość między elementami grzewczymi a rusztami powoduje równomierny rozkład ciepła.
  • Proste czyszczenie – czyszczenie grilla jest wyjątkowo łatwe dzięki wyjmowanym rusztom, które można czyścić w zmywarce.  Urządzenie wyposażone jest we wbudowany kran z wodą, pojemnik do gromadzenia tłuszczu oraz spust, którego celem jest szybkie napełnianie i opróżnianie.
  • Najwyższa jakość – szybki czas grillowania, oszczędność energii, różne tryby gotowania, precyzyjne sterowanie Energy Control- wszystko to składa się na jakość urządzenia. Grill można nastawić na najniższy poziom grzania podczas gdy nie jest używany.  W razie potrzeby, wymagana wysoka temperatura może być osiągnięta w rekordowym tempie.

electrolux wyposazenie gastronomii

Grillowanie w każdym miejscu

Elektryczny PowerGrill HP umożliwia przyjemne korzystanie z urządzenia niezależnie od jego miejsca instalacji.  Można go używać nawet w strefach bez gazu – np. w centrach handlowych lub na zabytkowych przedmieściach.

Zobacz inne rozwiązania Electrolux dla gastronomii

linia grzewcza electrolux

Linie grzewcze 900 XP oraz 700 XP Electrolux

6 czerwca, 2019
wyposazenie gastronomiczne electrolux

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

13 lipca, 2019
Wyświetlenia: 698

Napisz nam co o tym myślisz