Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Gotowanie Linie grzewcze 900 XP oraz 700 XP Electrolux

Linie grzewcze 900 XP oraz 700 XP Electrolux

Linie grzewcze 900XP i 700 XP od Electrolux sprawdzą się świetnie zarówno w barach szybkiej obsługi jak i restauracjach z pełnym serwisem.

Linia 900 XP

  • Automatyczny warnik do makaronu HP – bardzo wszechstronne urządzenie, w którym ugotować można nie tylko makaron, ale również mięso, warzywa, ryż, płatki zbożowe i mnóstwo innych produktów.
  • PowerGrill – nowoczesny, bardzo wydajny system grillowania z opcją równomiernego rozprowadzania ciepła.
  • Płyta do smażenia Fry TopHP o szerokości 1200 mm – gwarantuje idealną produktywność i najwyższą jakość gotowania.
  • Konwekcyjny piec gazowy –  dzięki zwiększonej produktywności ( gotowanie na dwóch poziomach) można wykonywać wiele czynności na raz.
  • Palniki „kwiatowy płomień” – płomień dostosowuje się do naczyń o różnej średnicy ogrzewając tylko dno.

Linia 700XP

electrolux wyposazenie gastronomii

Budowa nowego pieca 700 XP to szereg nowoczesnych rozwiązań poprawiających wydajność i jakość gotowania.

  • Płyta indukcyjna o wysokiej mocy oraz woki zwiększają wydajność, gwarantują niską emisję ciepła, generują oszczędności i zapewniają najwyższą kulturę pracy.
  • Elektryczna płyta grzewcza – dedykowana jest małym, ale intensywnie eksploatowanym kuchniom, zapewnia wysoką wydajność w porównaniu do powszechnie stosowanych płyt elektrycznych.
  • Palniki „ kwiatowy płomień” – gwarantują wysoką wydajność i elastyczność – płomień precyzyjnie dopasowuje się do średnicy naczynia.

Akcesoria dla 900 XP i 700 XP

Profesjonalny odtłuszczacz – idealny środek czyszczący do urządzeń gotujących w wysokich temperaturach. Dedykowany dla płyt fry-top, patelni ciśnieniowych, i piekarników wielofunkcyjnych.

electrolux wyposazenie gastronomii

Kosze do warników – wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 304, po to aby zapewnić najwyższa higienę i maksymalna ergonomię.

electrolux wyposazenie do gastronomii

Wybierz najlepszy pakiet dla Twojej firmy

Restauracje

Z rozwiązaniami Electrolux Professional dostajesz gwarancję elastyczności, wygody i siły, której szukasz.

Hotele

Wszechstronne rozwiązania Electrolux Professional pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność Twojej firmy.

Stołówki pracownicze

Innowacyjność urządzeń daje komfort pracy w luksusowych warunkach i pozwala zachować międzynarodowe standardy czystości oraz higieny w kuchniach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Gotuj i chłodź – SkyLine

SkyLine to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w zakresie gotowania jak i chłodzenia. Pionierskie rozwiązanie Cook and Chill, celnie trafia w Twoje potrzeby dzięki SkyDuo...

Patelnie do gotowania i duszenia XP

900XP i 700 XP - zaufaj wieloletniemu doświadczeniu Innowacyjne rozwiązanie dla gotowania w dużych ilościach na mokro lub na sucho. Patelnie do duszenia z nowoczesna powierzchnią...

Patelnie do gotowania, patelnie do duszenia oraz piekarniki wielofunkcyjne

Szybsze chłodzenie, zmaksymalizowana produktywność i ekonomiczność. To trzy główne cele dobrej stołówki. Nieustanny przepływ pracy i maksymalna produktywność na mniejszej przestrzeni. Nieprzerwany przepływ pracy jest...

Patelnie do gotowania i duszenia ProThermetic

Ich projekt powstał z myślą o najwyższych standardach kuchni hotelowych, instytucji, szpitali, kuchni centralnych oraz kuchni w samolotach. Gotowanie ciśnieniowe z wykorzystaniem ProThermetic to najlepsze...

Linia grzewcza Thermaline

Thermaline to specjalne kolekcja urządzeń stosowanych w gastronomii. W ofercie znajdziemy produkty premium tworzone w Szwajcarii. Electrolux to ponad 100 lat tradycji. Najlepszej jakości urządzenia...