Strona główna Electrolux Wyposażenie Gastronomii Gotowanie Linie grzewcze 900 XP oraz 700 XP Electrolux

Linie grzewcze 900 XP oraz 700 XP Electrolux

Linie grzewcze 900XP i 700 XP od Electrolux sprawdzą się świetnie zarówno w barach szybkiej obsługi jak i restauracjach z pełnym serwisem.

Linia 900 XP

  • Automatyczny warnik do makaronu HP – bardzo wszechstronne urządzenie, w którym ugotować można nie tylko makaron, ale również mięso, warzywa, ryż, płatki zbożowe i mnóstwo innych produktów.
  • PowerGrill – nowoczesny, bardzo wydajny system grillowania z opcją równomiernego rozprowadzania ciepła.
  • Płyta do smażenia Fry TopHP o szerokości 1200 mm – gwarantuje idealną produktywność i najwyższą jakość gotowania.
  • Konwekcyjny piec gazowy –  dzięki zwiększonej produktywności ( gotowanie na dwóch poziomach) można wykonywać wiele czynności na raz.
  • Palniki „kwiatowy płomień” – płomień dostosowuje się do naczyń o różnej średnicy ogrzewając tylko dno.

Linia 700XP

electrolux wyposazenie gastronomii

Budowa nowego pieca 700 XP to szereg nowoczesnych rozwiązań poprawiających wydajność i jakość gotowania.

  • Płyta indukcyjna o wysokiej mocy oraz woki zwiększają wydajność, gwarantują niską emisję ciepła, generują oszczędności i zapewniają najwyższą kulturę pracy.
  • Elektryczna płyta grzewcza – dedykowana jest małym, ale intensywnie eksploatowanym kuchniom, zapewnia wysoką wydajność w porównaniu do powszechnie stosowanych płyt elektrycznych.
  • Palniki „ kwiatowy płomień” – gwarantują wysoką wydajność i elastyczność – płomień precyzyjnie dopasowuje się do średnicy naczynia.

Akcesoria dla 900 XP i 700 XP

Profesjonalny odtłuszczacz – idealny środek czyszczący do urządzeń gotujących w wysokich temperaturach. Dedykowany dla płyt fry-top, patelni ciśnieniowych, i piekarników wielofunkcyjnych.

electrolux wyposazenie gastronomii

Kosze do warników – wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 304, po to aby zapewnić najwyższa higienę i maksymalna ergonomię.

electrolux wyposazenie do gastronomii

Wybierz najlepszy pakiet dla Twojej firmy

Restauracje

Z rozwiązaniami Electrolux Professional dostajesz gwarancję elastyczności, wygody i siły, której szukasz.

Hotele

Wszechstronne rozwiązania Electrolux Professional pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność Twojej firmy.

Stołówki pracownicze

Innowacyjność urządzeń daje komfort pracy w luksusowych warunkach i pozwala zachować międzynarodowe standardy czystości oraz higieny w kuchniach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Maski antysmogowe Broyx – skuteczność potwierdzona certyfikatami

Maski antysmogowe to obecnie najszybszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed zanieczyszczonym powietrzem. Polityka wprowadzana przez rząd – owszem – przyniesie efekty, ale niestety...

Maski antysmogowe Respro – ważne certyfikaty

Kupując maski antysmogowe, zawsze powinniśmy stawiać na sprawdzone marki, które gwarantują najwyższą jakość i skuteczność. Bardzo ważną kwestią są certyfikaty, dzięki, którym wiemy, że...

Kostkarki i łuskarki do lodów Electrolux Professional

Szeroki wybór kostkarek do lodu od Electrolux umożliwia zaspokojenie potrzeb punktów gastronomicznych różnych rozmiarów. W ofercie firmy znajduje się 21 modeli wytwarzających od 21 do...

Saladetty – nowoczesne lady chłodnicze

Oferta Electrolux Professional w zakresie przechowywania żywności jest bardzo szeroka. Wśród nowoczesnych urządzeń wymienić można m.in. Saladetty, czyli lady chłodnicze. Saladetty to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Electrolux...

Lady chłodnicze ecostore extrA od Electrolux – najwyższa wydajność i bezpieczeństwo żywności

EcostoreHP extrA  to nowoczesne lady chłodnicze najwyższej jakości. Są one pionierami w dziedzinie efektywności energetycznej w klasie Ai 5 klasie klimatycznej. Oferta Electrolus Professional...