Strona głównaMateriały PartneraMaski antysmogowe – skuteczność potwierdzona certyfikatami

Maski antysmogowe – skuteczność potwierdzona certyfikatami

Maski antysmogowe to obecnie najszybszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed zanieczyszczonym powietrzem. Polityka wprowadzana przez rząd – owszem – przyniesie efekty, ale niestety trzeba na nie poczekać kilka lat. Przez ten czas, aby nie narażać swojego zdrowia, musimy stosować środki doraźne, czyli wspomniane wyżej  maski specjalnego przeznaczenia.

Przy zakupie takiego produktu bardzo ważne jest, aby wybrać sprawdzoną markę z odpowiednimi certyfikatami. Tanie maski dostępne w popularnych marketach niestety rzadko spełniają normy bezpieczeństwa i nie wykazują żadnego działania ochronnego. Aby uniknąć nieudanego zakupu, lepiej postawić na sprawdzone firmy z wieloma rekomendacjami dotychczasowych użytkowników.

Maski antysmogowe Broyx

Marką godną polecenia jest BROYX Polska. W ich asortymencie znajdziemy produkty dla osób preferujących aktywny styl życia – m.in. wspomniane już maski antysmogowe. Co ważne, kupimy tu tylko sprawdzone, certyfikowane maski sportowe o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie użytkowania. Wyróżniają je niskie opory oddychania i wysoki poziom filtracji – co jest ważne kiedy używamy ich np. do biegania.

maski antyalergiczne Broyx

Do wyboru mamy tu 2 rodzaje masek:

 Maska antysmogowa BROYX ALFA – wykonana ażurowej włókniny poliestrowej.  Wyróżnia ją ona wyjątkowa paroprzepuszczalność i odprowadzenie potu na zewnątrz          (nadaje się na ciepłe dni),

– Maska antysmogowa BROYX DELTA – wykonana z neoprenu chroniącego przed chłodem. Dodatkowo  wyposażona jest w stabilizujące mocowanie wokół uszu ( sprawdza się jesienią i zimą).

Obydwie maski to skuteczna, potwierdzona badaniami ochrona przed:

  • pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,
  • aerozolami,
  • smogiem,
  • alergenami wziewnymi,
  • benzopirenem.

Zawdzięczamy to czterowarstwowemu, wymiennemu filtrowi z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%.

Maska Broyx

Maski Broyx Polska to produkty, których certyfikacja została przeprowadzona w wiodącym ośrodku w Polsce tj. Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Łodzi. Dzięki temu możemy mieć pewność, że spełniają swoją funkcję i można je bezpiecznie używać jako ochronę przed zanieczyszczeniami i alergenami.

certyfikowane maski sportowe

Osoby zainteresowane skuteczna ochroną antysmogową, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

6 KOMENTARZE

Must Read