Strona główna Electrolux Wyposażenie Pralni Pralki przemysłowe System dozowania - oszczędność w Twojej pralni

System dozowania – oszczędność w Twojej pralni

Wyposażenie pralni to jeden z najważniejszych elementów mających realny wpływ na sukces biznesu. Ważne są nowoczesne rozwiązania i skuteczność urządzeń, ale również ich oszczędność. Firma Electrolux Professional wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła system dozowania dla pralek przemysłowych.

Efficient Dosing System – wyposażenie pralni

Efficient Dosing System dozowania (1)

ED – czyli Efficient Dosing System to innowacyjny sposób na wprowadzenie oszczędności do pralni przemysłowych. Jego działanie polega na tym, system dopasowuje automatycznie ilość środków piorących do wagi prania.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Ciężar wsadu mierzony jest bezpośrednio po uruchomieniu programu, a odpowiada za to specjalna funkcja automatycznego oszczędzania pralnico – wirówki. Po obliczeniu wagi prania, ilość wody oraz używanego detergentu dostosowywana jest na wszystkich etapach programu.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Uzyskujemy dzięki temu najlepsze efekty prania w zrównoważony sposób. System ED jest zintegrowany z pralnico – wirówkami Electrolux Professional Laundry ładowanymi od przodu i wyposażonymi w programator Compass Control oraz Compass Pro.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Możliwość odczytywania przez urządzenie danego programu z panelu sterowania, sprawia, że osoba obsługująca pralkę, wybiera program tylko w jednym miejscu, co usprawnia cały proces. Zmniejsza się również do minimum ryzyko użycia środka piorącego o nieodpowiednim składzie.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Kontrolę oszczędności ułatwia zintegrowany port USB gromadzący dane statystyczne. Z kolei skład detergentów można dostosować przy użyciu oprogramowania PC, przekazując do kontrolera przez pamięć USB, co bardzo ułatwia instalację.

W skrócie, system dozowania ED, stosowany w pralkach przemysłowych, to:

  • oszczędność nawet do 40% na kosztach środków czyszczących,
  • bezobsługowe działanie dzięki automatycznemu dozowaniu,
  • bezpieczeństwo osób obsługujących,
  • rozwiązanie ekologiczne,
  • dłuższa żywotność bielizny dzięki kontroli dozowania,
  • optymalizacja wydajności pralni.

Wyposażenie pralni – Efficient Dosing System

Posiadanie Systemu Efektywnego Dozowania od Electrolux Professional, sprawia, że prowadzenie własnej pralni staje się bardziej opłacalne niż wcześniej.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Pracownicy zyskują pełną kontrolę nad procesem prania, a jego wysoka jakość to koniec problemów ze zniszczoną bielizną lub z podrażnieniami skóry i alergiami wywołanymi zastosowaniem zbyt dużej ilości szkodliwych środków czyszczących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Neutralizator zapachów

Nowoczesny, szybko działający i skuteczny preparat do likwidowania uciążliwych woni. Neutralizuje nieprzyjemny zapach, a nie tylko maskuje go. Opracowany został w oparciu o kompozycję substancji...

Separ Spaw

Separ Spaw powstał na bazie nietoksycznych składników. Używany w roztworze 1:1 z wodą; jest niepalny. Bezpieczny w użyciu. Zapobiega przywieraniu odprysków do urządzeń spawalniczych, spawanych...

Antischaum

Mocno skoncentrowany płyn do błyskawicznego usuwania piany w profesjonalnych zmywarkach, zbiornikach maszyn czyszczących, oraz innych urządzeniach gdzie zachodzi niebezpieczeństwo ich uszkodzenia w wyniku nadmiernego...

Naturalny olejek zapachowy

Profesjonalny olejek zapachowy o długotrwałym intensywnym działaniu. Przeznaczone do wszystkich pomieszczeń: toalet, łazienek, pokoi, restauracji, biur, korytarzy, poczekalni, autokarów, samochodów, klubów, dyskotek itp. Naturalne olejki eteryczne...

Ekolux – P

Ekolux - P stosowany jest jako warstwa smarująca ruchomych sekcji linii produkcyjnych, podajników i przenośników taśmowych, maszyn, urządzeń i ich części. Posiada właściwości konserwujące, wypiera...