Strona główna Materiały Partnera Electrolux System dozowania - oszczędność w Twojej pralni

System dozowania – oszczędność w Twojej pralni

Wyposażenie pralni to jeden z najważniejszych elementów mających realny wpływ na sukces biznesu. Ważne są nowoczesne rozwiązania i skuteczność urządzeń, ale również ich oszczędność. Firma Electrolux Professional wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła system dozowania dla pralek przemysłowych.

Efficient Dosing System – wyposażenie pralni

Efficient Dosing System dozowania (1)

ED – czyli Efficient Dosing System to innowacyjny sposób na wprowadzenie oszczędności do pralni przemysłowych. Jego działanie polega na tym, system dopasowuje automatycznie ilość środków piorących do wagi prania.

Efficient Dosing System dozowania

Ciężar wsadu mierzony jest bezpośrednio po uruchomieniu programu, a odpowiada za to specjalna funkcja automatycznego oszczędzania pralnico – wirówki. Po obliczeniu wagi prania, ilość wody oraz używanego detergentu dostosowywana jest na wszystkich etapach programu.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Uzyskujemy dzięki temu najlepsze efekty prania w zrównoważony sposób. System ED jest zintegrowany z pralnico – wirówkami Electrolux Professional Laundry ładowanymi od przodu i wyposażonymi w programator Compass Control oraz Compass Pro.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Możliwość odczytywania przez urządzenie danego programu z panelu sterowania, sprawia, że osoba obsługująca pralkę, wybiera program tylko w jednym miejscu, co usprawnia cały proces. Zmniejsza się również do minimum ryzyko użycia środka piorącego o nieodpowiednim składzie.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Kontrolę oszczędności ułatwia zintegrowany port USB gromadzący dane statystyczne. Z kolei skład detergentów można dostosować przy użyciu oprogramowania PC, przekazując do kontrolera przez pamięć USB, co bardzo ułatwia instalację.

W skrócie, system dozowania ED, stosowany w pralkach przemysłowych, to:

  • oszczędność nawet do 40% na kosztach środków czyszczących,
  • bezobsługowe działanie dzięki automatycznemu dozowaniu,
  • bezpieczeństwo osób obsługujących,
  • rozwiązanie ekologiczne,
  • dłuższa żywotność bielizny dzięki kontroli dozowania,
  • optymalizacja wydajności pralni.

Wyposażenie pralni – Efficient Dosing System

Posiadanie Systemu Efektywnego Dozowania od Electrolux Professional, sprawia, że prowadzenie własnej pralni staje się bardziej opłacalne niż wcześniej.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Pracownicy zyskują pełną kontrolę nad procesem prania, a jego wysoka jakość to koniec problemów ze zniszczoną bielizną lub z podrażnieniami skóry i alergiami wywołanymi zastosowaniem zbyt dużej ilości szkodliwych środków czyszczących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Odkryj zalety pieców SkyLine

SkyLine Premium Niezawodny, wysokowydajny i wielofunkcyjny piec konwekcyjno – parowy do profesjonalnej kuchni. Unikatowy na rynku, posiadający panel cyfrowy i sondę Lambda, aby zagwarantować dodatkową...

Produkt pasujący do twojej działalności – wybierz odpowiednią zmywarkę z Electrolux Professional

Zmywarka kapturowa > 80 koszy na godzinę (kosze 500 x 500 mm) > zużycie wody tylko 2 litry na cykl mycia > automatyczny cykl samo-oczyszczania > jednowarstwowy kaptur...

Electrolux Professional ecostore R290

ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ Jeśli chodzi o przestrzeń chłodniczą, szafy chłodnicze Ecostore od Electrolux Professional są większe niż inne porównywalne szafy chłodnicze na rynku średnio o 50 litrów. •...

Poznaj nowy wymiar sprzątania. Z-Water, czyli profesjonalny środek czystości

Zwykle kupujemy osobny detergent do każdej powierzchni. Wiele z nich może mieć szkodliwe działanie dla środowiska, zwierząt, jak i ludzi. A gdyby postawić na...

Koszt transportu morskiego kontenera

Wielu eksporterów i importerów zastanawia się nad kosztami transportu kontenera i kalkuluje czy bardziej opłaca się przewozić towar drogą morską czy np. samolotem. Otóż towar...