Strona główna Electrolux Wyposażenie Pralni Pralki przemysłowe System dozowania - oszczędność w Twojej pralni

System dozowania – oszczędność w Twojej pralni

Wyposażenie pralni to jeden z najważniejszych elementów mających realny wpływ na sukces biznesu. Ważne są nowoczesne rozwiązania i skuteczność urządzeń, ale również ich oszczędność. Firma Electrolux Professional wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła system dozowania dla pralek przemysłowych.

Efficient Dosing System – wyposażenie pralni

Efficient Dosing System dozowania (1)

ED – czyli Efficient Dosing System to innowacyjny sposób na wprowadzenie oszczędności do pralni przemysłowych. Jego działanie polega na tym, system dopasowuje automatycznie ilość środków piorących do wagi prania.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Ciężar wsadu mierzony jest bezpośrednio po uruchomieniu programu, a odpowiada za to specjalna funkcja automatycznego oszczędzania pralnico – wirówki. Po obliczeniu wagi prania, ilość wody oraz używanego detergentu dostosowywana jest na wszystkich etapach programu.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Uzyskujemy dzięki temu najlepsze efekty prania w zrównoważony sposób. System ED jest zintegrowany z pralnico – wirówkami Electrolux Professional Laundry ładowanymi od przodu i wyposażonymi w programator Compass Control oraz Compass Pro.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Możliwość odczytywania przez urządzenie danego programu z panelu sterowania, sprawia, że osoba obsługująca pralkę, wybiera program tylko w jednym miejscu, co usprawnia cały proces. Zmniejsza się również do minimum ryzyko użycia środka piorącego o nieodpowiednim składzie.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Kontrolę oszczędności ułatwia zintegrowany port USB gromadzący dane statystyczne. Z kolei skład detergentów można dostosować przy użyciu oprogramowania PC, przekazując do kontrolera przez pamięć USB, co bardzo ułatwia instalację.

W skrócie, system dozowania ED, stosowany w pralkach przemysłowych, to:

  • oszczędność nawet do 40% na kosztach środków czyszczących,
  • bezobsługowe działanie dzięki automatycznemu dozowaniu,
  • bezpieczeństwo osób obsługujących,
  • rozwiązanie ekologiczne,
  • dłuższa żywotność bielizny dzięki kontroli dozowania,
  • optymalizacja wydajności pralni.

Wyposażenie pralni – Efficient Dosing System

Posiadanie Systemu Efektywnego Dozowania od Electrolux Professional, sprawia, że prowadzenie własnej pralni staje się bardziej opłacalne niż wcześniej.

Efficient Dosing System dozowania (1)

Pracownicy zyskują pełną kontrolę nad procesem prania, a jego wysoka jakość to koniec problemów ze zniszczoną bielizną lub z podrażnieniami skóry i alergiami wywołanymi zastosowaniem zbyt dużej ilości szkodliwych środków czyszczących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Naturalne sposoby na bezsenność

Zaburzenia snu to bardzo częsty problem w dzisiejszych zabieganych czasach. Nadmiar obowiązków, długie godziny pracy i codzienne stresy, sprawiają, że nie możemy zasnąć lub...

Gazetka Promocyjna na 30-Lecie Marketów Budowlanych BAT – nie przegap okazji!

Zobacz gazetkę z okazji 30-lecia marketów budowlanych BAT, w której znajdziesz wiele promocji oraz dużo nowych produktów. Z okazji 30 urodzin składów budowlanych BAT trwa...

E-Kancelaria Wrocław Grupa Prawno-Finansowa

E-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy...

Nasienie płesznika

Lek ziołowy poprawiający perystaltykę jelit, stosowany w zaparciach. Dla dorosłych i dzieci od 6 lat. Skład: Nasienie płesznika (Psyllii semen) – 5,0 g Wskazania do stosowania: Zaparcia. Stany,...

Neutralizator zapachów

Nowoczesny, szybko działający i skuteczny preparat do likwidowania uciążliwych woni. Neutralizuje nieprzyjemny zapach, a nie tylko maskuje go. Opracowany został w oparciu o kompozycję substancji...