Strona główna Electrolux Wyposażenie Pralni Aktualności Electrolux Profesjonalny sprzęt AGD do pralni tylko od Electrolux Professional!

Profesjonalny sprzęt AGD do pralni tylko od Electrolux Professional!

Profesjonalna pralnia od Electrolux Professional

W branży hotelarskiej, SPA, uzdrowiskach i placówkach klinicznych, tak jak wszędzie z każdym rokiem rośnie konkurencja.
O tym czy dane miejsce odniesie sukces, czy zostanie skazane na porażkę, decyduje oczywiście opinia klientów, a na nią z kolei mają wpływ najróżniejsze czynniki.
Jednym z najważniejszych elementów na jaki zwracają uwagę goście jest czystość- nieskazitelna biel obrusów, pościeli, czy miękkość ręczników. Wszystko to  sprawia, że klienci chętnie wracają do danego miejsca i polecają je innym.
Każdy właściciel hotelu, któremu zależy na profesjonalnych usługach, powinien więc być wyposażony w wewnętrzną pralnię dostosowaną do  profilu działalności.
Kluczem do sukcesu jest również wybór  najlepszej jakości sprzętu AGD.

pralnia hotelowa lagoon

Pralnia hotelowa Electrolux

Firma Electrolux Professional, posiada w swojej ofercie nowoczesne urządzenia, które nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość, ale również wprowadzą znaczne oszczędności. Profesjonalne wyposażenie pralni gwarantuje zadowolenie gości, szybki zwrot kosztów inwestycji, obniżenie kosztów związane z  niskim zużyciem mediów, środków czyszczących oraz krótszym czasem prania.
W zależności od branży, zaprojektować można kompletną pralnię hotelową– idealne rozwiązanie dla dużych obiektów, sanatoriów itp. lub pralnię frotte– skoncentrowaną głównie na praniu ręczników i szlafroków- taki rodzaj sprawdzi się w SPA lub klinikach.

pralki przemyslowe

 

Delikatne czyszczenie Electrolux Lagoon

Kiedy jednak głównym zadaniem jest czyszczenie garderoby, najlepszym rozwiązaniem jest system delikatnego czyszczenia garderoby w wodzie Electrolux Lagoon.
System Lagoon to najbardziej efektywny, ekologiczny proces wodnego czyszczenia ubrań certyfikowany przez Woolmark Company. Sprawdza się on również przy czyszczeniu zasłon, firan i innych tkanin, które wymagają delikatnego prania.
Dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają higienę, najlepszą propozycją jest system barierowy. Dzieli on pranie na stronę czystą i brudną oraz uniemożliwia ponowne zabrudzenie bielizny.
Każdy, kto planuje stworzenie wysokiej jakości, nowoczesnej pralni, powinien zapoznać się z ofertą sprzętu AGD firmy Electrolux Professional.
Jest to alternatywa dla pralni chemicznych starej generacji.
Nad całym procesem- od projektu po wybór urządzenia i jego instalację- czuwa zespół fachowców.

 

Zobacz również:

pralki przemysłowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Maski antysmogowe Broyx – skuteczność potwierdzona certyfikatami

Maski antysmogowe to obecnie najszybszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed zanieczyszczonym powietrzem. Polityka wprowadzana przez rząd – owszem – przyniesie efekty, ale niestety...

Maski antysmogowe Respro – ważne certyfikaty

Kupując maski antysmogowe, zawsze powinniśmy stawiać na sprawdzone marki, które gwarantują najwyższą jakość i skuteczność. Bardzo ważną kwestią są certyfikaty, dzięki, którym wiemy, że...

Kostkarki i łuskarki do lodów Electrolux Professional

Szeroki wybór kostkarek do lodu od Electrolux umożliwia zaspokojenie potrzeb punktów gastronomicznych różnych rozmiarów. W ofercie firmy znajduje się 21 modeli wytwarzających od 21 do...

Saladetty – nowoczesne lady chłodnicze

Oferta Electrolux Professional w zakresie przechowywania żywności jest bardzo szeroka. Wśród nowoczesnych urządzeń wymienić można m.in. Saladetty, czyli lady chłodnicze. Saladetty to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Electrolux...

Lady chłodnicze ecostore extrA od Electrolux – najwyższa wydajność i bezpieczeństwo żywności

EcostoreHP extrA  to nowoczesne lady chłodnicze najwyższej jakości. Są one pionierami w dziedzinie efektywności energetycznej w klasie Ai 5 klasie klimatycznej. Oferta Electrolus Professional...