Strona główna Electrolux Wyposażenie Pralni Aktualności Electrolux Profesjonalny sprzęt AGD do pralni tylko od Electrolux Professional!

Profesjonalny sprzęt AGD do pralni tylko od Electrolux Professional!

Profesjonalna pralnia od Electrolux Professional

W branży hotelarskiej, SPA, uzdrowiskach i placówkach klinicznych, tak jak wszędzie z każdym rokiem rośnie konkurencja.
O tym czy dane miejsce odniesie sukces, czy zostanie skazane na porażkę, decyduje oczywiście opinia klientów, a na nią z kolei mają wpływ najróżniejsze czynniki.
Jednym z najważniejszych elementów na jaki zwracają uwagę goście jest czystość- nieskazitelna biel obrusów, pościeli, czy miękkość ręczników. Wszystko to  sprawia, że klienci chętnie wracają do danego miejsca i polecają je innym.
Każdy właściciel hotelu, któremu zależy na profesjonalnych usługach, powinien więc być wyposażony w wewnętrzną pralnię dostosowaną do  profilu działalności.
Kluczem do sukcesu jest również wybór  najlepszej jakości sprzętu AGD.

pralnia hotelowa lagoon

Pralnia hotelowa Electrolux

Firma Electrolux Professional, posiada w swojej ofercie nowoczesne urządzenia, które nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość, ale również wprowadzą znaczne oszczędności. Profesjonalne wyposażenie pralni gwarantuje zadowolenie gości, szybki zwrot kosztów inwestycji, obniżenie kosztów związane z  niskim zużyciem mediów, środków czyszczących oraz krótszym czasem prania.
W zależności od branży, zaprojektować można kompletną pralnię hotelową– idealne rozwiązanie dla dużych obiektów, sanatoriów itp. lub pralnię frotte– skoncentrowaną głównie na praniu ręczników i szlafroków- taki rodzaj sprawdzi się w SPA lub klinikach.

pralki przemyslowe

 

Delikatne czyszczenie Electrolux Lagoon

Kiedy jednak głównym zadaniem jest czyszczenie garderoby, najlepszym rozwiązaniem jest system delikatnego czyszczenia garderoby w wodzie Electrolux Lagoon.
System Lagoon to najbardziej efektywny, ekologiczny proces wodnego czyszczenia ubrań certyfikowany przez Woolmark Company. Sprawdza się on również przy czyszczeniu zasłon, firan i innych tkanin, które wymagają delikatnego prania.
Dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają higienę, najlepszą propozycją jest system barierowy. Dzieli on pranie na stronę czystą i brudną oraz uniemożliwia ponowne zabrudzenie bielizny.
Każdy, kto planuje stworzenie wysokiej jakości, nowoczesnej pralni, powinien zapoznać się z ofertą sprzętu AGD firmy Electrolux Professional.
Jest to alternatywa dla pralni chemicznych starej generacji.
Nad całym procesem- od projektu po wybór urządzenia i jego instalację- czuwa zespół fachowców.

 

Zobacz również:

pralki przemysłowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ekolux – R

Produkt używany do neutralizacji zanieczyszczeń ropopochodnych na wodach oraz gruntach. Spełnia najwyższe standardy środowiskowe, certyfikowany przez Państwowy Zakład Higieny. Specjalnie dobrana formuła pozwala temu związkowi...

Klarolin

Nowoczesny środek czyszczący Klarolin. Przeznaczony jest do szyb okiennych, luster, płytek, płyt szklanych, elementów kamiennych, przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych (podajniki ręczników papierowych, obudowa urządzeń),...

Ekolux – DO

Preparat do odkażania i dezynfekcji. Skoncentrowany preparat przeznaczony do odkażania i dezynfekcji posadzek, podłóg, mebli, maszyn, elementów wyposażenia. Skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne. Ekolux - Do to:  Środek o...

Blue Twister

Uniwersalny, zapachowy, szybki i delikatny płyn Blue Twister na bazie alkoholu do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni. Czyści i pielęgnuje szkło, plastik, marmur, lakierowane lub pokryte...

Ekolux D5

Preparat odkażający do dłoni. Zapewnia skuteczne zniszczenie obecnych na dłoniach drobnoustrojów, w tym również wirusów otoczkowych. Polecany do użytku w pomieszczeniach, w których przewija się...