Strona głównaMateriały PartneraBudowa i remontWykończenie pod klucz. Zleć fachowcom to odpowiedzialne zadanie

Wykończenie pod klucz. Zleć fachowcom to odpowiedzialne zadanie

Wykończenie mieszkania lub domu to proces czasochłonny i wymagający sporego zaangażowania pieniędzy i energii. Dopilnowanie wszystkiego na własną rękę może trwać nawet 12-16 tygodni, a wedle statystyk branżowych sam tylko wybór materiałów wykończeniowych i logistyka z tym zwiążana trwa około 137 godzin. Już zaczynasz zastanawiać się czy warto?

A to nie koniec danych, które mogą nieco zatrwożyć. Dodajmy do tego fakt, że aż 37% materiałów marnuje się ze względu na niedoszacowanie ilości lub niespójność projektu, w dodatku statystycznie budżet finalny bywa o nawet 32% wyższy od założonego wcześniej, gdy sami decydujemy się na wykończenie mieszkania pod klucz lub powierzamy to zadanie niesprawdzonej, niekompetentnej firmie. W tym miejscu informujemy też, że aż 4% polskich firm wykończeniowych trafia każdego roku do sądu z powodu niewywiązania się z umów, a 1 na 6 osób zmienia ekipę w trakcie trwania prac.

Jak wybrać firmę wykończeniową?

W tym miejscu musi paść to pytanie, by uniknąć „podbicia” tych niechlubnych statystyk. Zacznijmy od tego, że w ogóle warto to zrobić. Dlaczego? Specjalistyczna ekipa remontowa to gwarancja, że w określonym terminie twój lokal zostanie wykończony. Poświadczy o tym stosowana umowa, którą podpiszesz z firmą. Po drugie, bardzo często fachowcy mają umowy z hurtowniami na dostawę dobrej jakości materiałów. Nie musisz martwić się, że zabraknie kilku elementów, za którymi będziesz biegać po całym mieście. Kolejny atut to doświadczenie i znajomość najnowszych trendów. Dobry ekspert lub projektant współpracujący z firmą wykończeniową doradzi i pokieruje twoimi wyborami tak, by mieszkanie, dom czy lokal innego typu były nie tylko ładne, ale i praktyczne.

Kompleksowa aranzacja wnetrz pod klucz 16 — kopia

Nowa jakość w branży wykończeniowej

Prowadzenie remontu mieszkania jest jedną z najbardziej stresujących sytuacji w życiu człowieka – wynika z wielu prowadzonych badań. Zaufanie doświadczonej firmie może zdjąć ten ciężar z barków właściciela, pod warunkiem wyboru odpowiedniego partnera – ekipy wykończeniowej. „Pod klucz” działa już 15 lat na trójmiejskim rynku budowlanym i jest jednym z chętniej wybieranych partnerów remontowych. Co daje firmie przewagę? Przede wszystkim:

  • posiadanie kilku ekip remontowych (możliwość prowadzenia 10 inwestycji naraz),
  • gotowe pakiety w ofercie do wyboru, z góry wycenione i oszacowane czasowo (Standard, Optimum i Premium),
  • możliwość płatności w systemie ratalnym,
  • prezentacja materiałów budowlanych na ekspozycji w showroomie,
  • możliwość przygotowania indywidualnego projektu aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami,
  • możliwość stworzenia mebli (w tym kuchni wraz ze sprzętem AGD) na wymiar,
  • dostęp do hurtowni budowlanych oferujących najwyższej jakości markowe materiały wykończeniowe.

Pod klucz trójmiasto

Jak działa firma Pod klucz? Poznaj schemat

Współpraca z „Pod klucz” oparta jest na konkretnym, sprawdzonym planie działania. Gwarantuje on zawsze wysoką jakość usług, terminowość, wywiązanie się z umowy i przede wszystkim brak stresu klienta, że coś pójdzie nie tak.

Na początek z klientem omawiany jest pomysł na wnętrze, oczekiwania, oferta (z pakietu lub indywidualna). Kolejny krok to podpisanie umowy – bez tego ani rusz! W przypadku lokali oddanych w stanie deweloperskim umowa podpisywana jest jeszcze przed odbiorem, by klient mógł „zaklepać” termin i mieć pewność, że fachowcy wejdą do wnętrza od razu po zakończeniu budowy. Na etapie odbioru deweloperskiego przedstawiciel „Pod klucz” towarzyszy klientowi, zgłasza ewentualne uwagi, pomaga dopilnować, by wszystko odbyło się prawidłowo i bez budowlanych „wpadek”. Ostatni etap to stworzenie harmonogramu prac i do dzieła. Po około dwóch miesiącach firma oddaje wykończone mieszkanie. Termin oczywiście zależny jest od rodzaju i stanu przejmowanego lokalu.

Dla kogo jest wykończenie pod klucz?

Profesjonalne wykończenie pod klucz jest tak naprawdę jak wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, brak stresu i wysoką jakość tego rodzaju usług. Szczególnie w przypadku nowych nieruchomości, których ceny potrafią być niesamowicie wysokie, nie warto ryzykować i na własną rękę bawić się w mistrzów „wykończeniówki”. Tylko sprawdzona, doświadczona ekipa będzie w stanie sprawnie zrealizować Twoją wizję i na bieżąco reagować na zmianę koncepcji aranżacji wnętrza czy ewentualne usterki, które w czasie remontu często można napotkać.

Aranżacja wnętrz Pod klucz Gdańsk

„Pod klucz” działa na terenie całego Trójmiasta, ale nie tylko. Sprawdzeni fachowcy są coraz częściej zapraszani także w inne zakątki kraju, by realizować najbardziej wyszukane i wymagające projekty. Może Twój będzie następny?

Wykończenie wnętrz Trójmiasto – Pod klucz – kontakt

Cedrowa 39/lokal U3,
80-126 Gdańsk
tel 695 695 656

Must Read