Strona głównaElectroluxWyposażenie gastronomii Electrolux ProfessionalCztery powody, dla których warto stosować kwarcowe lady gastronomiczne

Cztery powody, dla których warto stosować kwarcowe lady gastronomiczne

Higieniczne i trwałe, kwarcowe rozwiązania do eksponowania żywności oferują funkcjonalność bez rezygnacji ze stylu.

Dzięki odpowiednim ekspozytorom na żywność można stworzyć fantastyczną oprawę bufetów i imprez. Dzisiejsze lady do serwowania żywności są zaprojektowane tak, aby wyglądać elegancko i stylowo, a jednocześnie utrzymywać żywność w odpowiedniej temperaturze i oferować elastyczność potrzebną w różnych sytuacjach.

Poniżej wyjaśniamy niektóre z korzyści związanych z wyborem kwarcowych lad do serwowania żywności, aby zaprezentować swoje jedzenie.

1 – To najbardziej higieniczna opcja

Utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach gastronomicznych i kuchennych ma fundamentalne znaczenie dla firm z branży spożywczej. Klienci powinni czuć się bezpiecznie wiedząc, że kuchnia i miejsce serwowania posiłków spełniają najwyższe standardy higieny.

Kwarc jest trwałym materiałem, który jest zarówno higieniczny, jak i łatwy do czyszczenia, co zmniejsza nakład pracy. Jego powierzchnie są nieporowate, co oznacza, że nie są siedliskiem bakterii i wirusów, ponieważ nie mogą się one rozwijać. Zachowuje również stylowy i nowoczesny wygląd z naturalnym połyskiem bez konieczności stosowania środków nabłyszczających, uszczelniających lub wosków. Wszystko, czego potrzebuje to codzienne wycieranie, aby utrzymać go w dobrym stanie.
Kwarc nie plami ani nie matowieje i może być łatwo czyszczony bez konieczności użycia detergentów. Utrzymuje swój naturalny blask, więc nie musi być szorowany lub polerowany.

W przypadku naszych lad do serwowania posiłków połączyliśmy to z czystymi liniami i brakiem denerwujących elementów mocujących lub trudno dostępnych szczelin, w których zwykle utknęłyby okruchy jedzenia i tłuszcz.

ELECTROLUX WYPOSAZENIE GASTRONOMII

2 – Trwała i zrównoważona opcja

Kwarc jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych minerałów w skorupie ziemskiej. Jest uważany za materiał niskoemisyjny i może być również poddawany recyklingowi, dlatego można go uznać za bardziej zrównoważoną opcję. Jest również bardzo trwały i odporny na zużycie, co czyni go rozwiązaniem ekologicznym i opłacalnym.

Linia Flexy Style firmy Electrolux Professional kto dostarcza najlepsze produkty do wyposażenia gastronomii to pierwsze w historii rozwiązanie z blatami kwarcowymi, w którym nie ma czasu na wstępne projektowanie, co oznacza, że wszystko jest gotowe do zamówienia. Można wybierać spośród ponad 30 000 kombinacji, co sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie.

3 – Elegancka estetyka

Jako wysokiej jakości, naturalny materiał, kwarc dodaje bogaty element projektowy do opcji ekspozycji żywności. Zamiast metali ze stali nierdzewnej w tradycyjnych obszarach obsługi, ekspozytory te są zaprojektowane tak, aby uzupełniały podwyższone otoczenie, niezależnie od tego, czy jest to impreza firmowa, wesele, czy po prostu obszar bufetu w hotelu lub restauracji.

Kamień kwarcowy jest dostępny w niezliczonej ilości kolorów i oferuje błyszczące wykończenie lad cateringowych serwerów.

4 – Długotrwały kolor

Z naturalnych materiałów powstają najbardziej trwałe i długowieczne produkty. Kwarc od dawna jest preferowany w kuchniach domowych, ponieważ zachowuje swój kolor i połysk przez wiele lat.

Kwarcowe blaty do serwowania posiłków, wnoszące ten sam poziom stylu do przestrzeni komercyjnej, są zaprojektowane tak, aby pozostały wypolerowane i miały bogaty kolor, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na jaśniejszy lub ciemniejszy kolor, czy też wybierzesz wzór, taki jak naturalny efekt marmurkowy. W przypadku Electrolux Professional masz do wyboru 10 kolorów, wszystkie z najwyższej jakości kwarcu.

Flexy Style: idealne materiały, wyszukane wzornictwo

Wszystkie witryny Electrolux Professional zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju i opłacalności. Każdy z nich spełnia najwyższe standardy w zakresie oszczędzania energii, a jednocześnie zapewnia wydajne i praktyczne rozwiązania.

lady do serwowania electrolux professional

Energooszczędne cechy linii Flexy Style to m.in. zasilany powietrzem Bain Marie, który oszczędza wodę, zmniejsza koszty eksploatacji i instalacji oraz ułatwia konserwację. Zmniejsza również zużycie energii i czas nagrzewania dzięki natychmiastowemu nagrzewaniu w ciągu zaledwie 16 minut. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić do 90 procent energii podczas rozgrzewania i 35 procent energii podczas pracy.

Wraz z opcjami oświetlenia dekoracyjnego, minimalistycznym wzornictwem i elementami liniowymi, aby uniknąć klipsów i elementów blokujących, które mogą być trudniejsze do czyszczenia, każda część Flexy Style została starannie opracowana.

Uwagi końcowe

Lady do serwowania żywności z blatem kwarcowym zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną higienę i elastyczność, pozostając jednocześnie eleganckim rozwiązaniem. Wyświetlacz żywności może być dostosowany do przestrzeni i odzwierciedlać atmosferę firmy z różnymi wysokościami, szerokościami i głębokościami, a także różnymi kolorami paneli bocznych, funkcjami drop-in i wykończeniami.

Wyświetlacze zaspokajają różne sytuacje serwowania i mogą być używane na stałe lub jako opcja mobilna, do obsługi lub samoobsługi. Mogą one utrzymywać żywność, taką jak bary sałatkowe, w stanie zimnym i świeżym, jak również utrzymywać ladę serwującą w stanie gorącym w przypadku brasserie. Jeśli organizujesz imprezę na świeżym powietrzu, ustaw je al fresco lub użyj ich wewnątrz, dopasowując urządzenia do swoich potrzeb.

Dzięki kwarcowi, który stanowi doskonałe wykończenie zarówno pod względem stylu, jak i funkcji, lady do serwowania żywności Flexy Style gwarantują, że Twoi klienci zawsze będą cieszyć się swoimi potrawami w najlepszych możliwych warunkach i otoczeniu. Sprawdź wyposażenie gastronomii, które oferuje Electrolux Professional dla profesjonalnej kuchni.

 

Must Read