Wojciech Szubert i jego silna marka osobista kluczem do sukcesów nie tylko zawodowych

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Biznes 15 sierpnia 2023
post-image

Budowanie silnej marki osobistej to nie tylko obecny trend w biznesie, ale i nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej, jeśli liczymy na jej sukces. Przykładem skutecznego wykorzystywania własnej osoby do realizacji ambitnych projektów, wspierania przedsiębiorczości i  aktywności na wielu innych polach jest Wojciech Szubert, który łączy pracę i doświadczenie w biznesie z licznymi pasjami. 

Mit o wyrzeczeniach i pracy non stop jako kluczach do sukcesu już dawno został obalony. Wśród przedsiębiorców na szczęście coraz częściej panuje przekonanie, że można łączyć życie zawodowe i prywatne bez uszczerbku na jakości jednego i drugiego.

Wojciech Szubert – przykład symbiozy pasji i biznesu

Wojciech Szubert biznes

Większa świadomość przedsiębiorców o tym co w biznesie jest ważne i co warto przenosić z niego do życia prywatnego, a co zostawić za drzwiami biura to zasługa takich działań, jakie podejmuje Wojciech Szubert – biznesmen, twórca nowoczesnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, doświadczony manager sprzedaży i autor szkoleń motywacyjnych. Związany jest zawodowo z firmą Gran Holding, która wspiera przedsiębiorców na różnych etapach tworzenia i prowadzenia biznesów, w tym wspiera start up’y.

Wojciech Szubert realizuje sporo pasji, na których czele znajdują się podróże i motoryzacja. Jest też autorem aplikacji GdzieGramy zrzeszającej miłośników uprawiania sportu, którzy poprzez to narzędzie mogą umawiać się na wspólne aktywności. W jego dorobku jest też e-book „Happy Evolution” dotyczący zdrowia.

Międzynarodowa współpraca

Wojciech Szubert

Owocem aktywności zawodowej Wojciecha Szuberta, ale i właśnie włączenia w to pasji, jest nawiązanie współpracy Gran Holding z Islamską Republiką Iranu w Polsce. Spotkanie z jej Ambasadorem – Raminem Mehmanparastem zaowocowało organizacją wyprawy pod hasłem „Iran śladami polskich uchodźców” czy wydaniem książki podróżniczej Artura Owczarskiego pt. „Droga 66, Droga Matka: o historii, legendzie, podróży”. Jej sponsorem została firma Gran Holding.

Filantropia w biznesie

Nie brakuje w Polsce przedsiębiorców, którzy chętnie angażują się w działalność charytatywną. W tym gronie jest także Wojciech Szubert w roli założyciela Fundacji „Małe Szczęścia”. Organizacja wspiera rozwój talentów dzieci i młodzieży z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. M. in.  za zaangażowanie tego typu Wojciech Szubert otrzymał w 2009 roku statuetkę „Gentlemana” przyznawaną przez miesięcznik o tym samym tytule. Dołączył tym samym do prestiżowego grona wyróżnionych, wśród których są np. Krzysztof Hołowczyc, Piotr Kraśko czy Andrzej Piaseczny.

Ważna pozycja w środowisku akademickim

Wojciech Szubert biznes połącz

Ogromne doświadczenie i zaangażowanie społeczne Wojciecha Szuberta spotkało się z zainteresowaniem środowiska akademickiego. Biznesman otrzymał zaproszenie do Społecznej Rady Programowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Rada jest organem doradczym władz uczelni. Ocenia ona koncepcja programów nauczania w kontekście przydatności na rynku pracy. Dzięki temu absolwenci UAM mają być lepiej przygotowani do znalezienia satysfakcjonującej i rozwojowej pracy. Dlatego tak ważny jest głos fachowców, w tym przedsiębiorców znających realia i potrafiących przewidzieć nadchodzące zmiany w gospodarce. W gronie opiniodawców obok Wojciecha Szuberta są m.in. prof. dr hab. Jerzy Babiak, dr Tomasz Brańka, Andrzej Grzyb, insp. Krzysztof Jarosz czy dr Krzysztof Urbaniak.

hotel sopot konferencje sale eureka

Konferencja, spotkanie biznesowe, integracja? Zorganizuj je w Hotelu Eureka*** w Sopocie

26 czerwca, 2023
Wyświetlenia: 12

Napisz nam co o tym myślisz