Lagoone Advance Care – innowacyjny system czyszczenia tkanin od Electrolux

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Wyposażenie pralni Electrolux Professional 7 czerwca 2021
post-image

Alternatywa dla czyszczenia chemicznego od 1992 roku była priorytetowym przedmiotem działań Electrolux Professional. Wraz z Instytutem Hohenstein, firma w 2005 roku stworzyła kompletny System Czyszczenia Wodnego Lagoon, który do tej pory jest jedynym zatwierdzonym i przetestowanym systemem przez The Woolmark Company.

Lagoon Advanced Care – pralki przemysłowe

 

electrolux professional lagoon advanced care

W 2015 roku system czyszczenia na mokro został udoskonalony i w ten właśnie sposób powstał wprowadzony we Francji, Wielkiej Brytanii i Polsce nowy System – lagoon Advanced Care. Od tej pory osoby dbające o profesjonalne wyposażenie pralni, mogą liczyć na wyjątkowo skuteczny i zaawansowany technologicznie sprzęt.

 

Pralki przemysłowe z systemem lagoon Advanced Care to innowacyjne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Lagoon advanced care

Ich główne zalety to:

  • Przyjazność dla środowiska – możliwość prania bez toksycznych chemikaliów, z użyciem wody jako rozpuszczalnika,
  • Delikatność dla tkaninświetne rezultaty czyszczenia cennych materiałów i wełnianych ubrań z metką „czyścić tylko chemicznie”,
  • Łatwość obsługi – wet cleaning pozbawiony trudnych procedur i ograniczeń,
  • Większa produktywność – zmaksymalizowany współczynnik załadunku, ulepszona technologia czyszczenia oraz krótszy czas prania co pozwala na szybki zwrot inwestycji,
  • Wysoka efektywność – szybkość i skuteczność pozwala zaoferować klientom usługi ekspresowe.

 

Pralki przemysłowe z Systemem lagoone Advanced Care dostępne są w dwóch wersjach o różnym przerobie, co zapewnia wysoką elastyczność i możliwość późniejszej rozbudowy.

lagoon advanced care electrolux professional

Są to:

  • Essential set – zestaw podstawowy 70 małych rzeczy dziennie, 6 do 8 małych rzeczy na cykl – dobre rozwiązanie na początek przygody z wet – cleaningiem. Urządzenie o wysokiej wydajności i niewielkich rozmiarach,
  • Absolute set zestaw pełny – 250 małych rzeczy dziennie, 6 do 8 małych rzeczy na cykl + 18 do 27 rzeczy na cykl- świetne rozwiązanie zastępujące 15 agregat chemiczny, gwarantujące pełna elastyczność pracy i możliwość dalszej rozbudowy. Zestaw Absolute set zawiera w sobie Essential set, dzięki czemu można oferować klientom usługi ekspresowe. Urządzenie nadaje się również do prania rzeczy wielkogabarytowych – dużych kołder, zasłon itp.

Pralki przemysłowe – Lagoon Advanced Care

 

Wyposażenie pralni w System lagoon Advanced Care gwarantuje wysoce skuteczne czyszczenie ubrań przy użyciu wody i biodegradowalnych detergentów. Klienci nie muszą obawiać się szkodliwych środków i reakcji alergicznych.

Lagoon advance care

 

Pranie jest bezpieczne nie tylko dla nich, ale również dla środowiska, a tkaniny pięknie pachną i są miłe w dotyku. Dodatkowy atut to brak śladów zużycia materiału, brak utraty kolorów i zmiany wymiarów odzieży nawet po wykonaniu wielu cykli czyszczenia.

 

Lagoon advanced care electrolux

Lagoon wciąż jest polecany przez Woolmark Company jako odpowiedni system wet – cleaning do czyszczenia najlepszej jakości wełny oznaczanej metką „czyścić tylko chemicznie”.

thermaline logo

Linia grzewcza Thermaline

6 czerwca, 2021
spedycja drogowa Peko Gdańsk 1

Jak znaleźć dobrego spedytora do transportu towaru?

9 czerwca, 2021
Wyświetlenia: 1279

Napisz nam co o tym myślisz