Electrolux Professional lagoon® Advanced Care – Szybko, łatwo i ekologicznie

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Polecane, Wyposażenie pralni Electrolux Professional 2 stycznia 2022
post-image

Czy pragniesz…

  • …przyjaznego dla środowiska, wolnego od rozpuszczalników systemu, który sprawi, że Twoje miejsce pracy będzie zdrowsze?
  • …niezawodnego rozwiązania, które bezpiecznie czyści wszystkie delikatne tkaniny?
  • …sprzętu, który jest łatwy w obsłudze dla Ciebie i Twoich pracowników?
  • …niezawodnych procesów czyszczenia garderoby, które pomogą Ci zapewnić trwały sukces w biznesie?
  • …klientów zadowolonych z Twoich usług?

Electrolux professional system lagoon

lagoon® Advanced Care – Jedno rozwiązanie, wiele korzyści

Zrównoważone rozwiązanie. Przyjazne dla środowiska, wykorzystujące wodę jako podstawowy rozpuszczalnik bez potrzeby używania toksycznych środków.
Delikatność dla delikatnych. Doskonałe wyniki dla najbardziej szlachetnych tkanin i delikatnej wełny, oznaczonych znakiem: „tylko czyszczenie chemiczne”.
Prawdziwa rewolucja. Łatwe w obsłudze czyszczenie na mokro. Proces możliwy do opanowania przez każdego, w niezwykle krótkim czasie.
Wysoka wydajność. Zwiększony współczynnik załadunku oraz ulepszona technologia czyszczenia. Szybszy proces dla szybszego zwrotu inwestycji.
Najwyższa skuteczność czyszczenia. Szybkie i skuteczne czyszczenie garderoby pozwala zaoferować Twoim klientom usługę ekspresową.

Ekologiczne czyszczenie na bazie wody – naturalny wybór dla każdej odzieży

Jedwab, wełna, kaszmir, wiskoza, haft, cekiny… włókna każdego rodzaju są odświeżane i regenerowane w procesie czyszczenia na bazie wody. Od płaszczy po sari, od sukni ślubnych po kimono, od smokingów i sukienki koktajlowe, po wełniane koce i zasłony: dla lagoon® Advanced Care nie istnieją żadne ograniczenia.

Unikalny, ciągły przepływ pracy dla bardziej efektywnych usług

Awangarda czyszczenia na mokro: wszystkie korzyści wynikające z użycia wody wraz z szybkością i prostotą czyszczenia na bazie rozpuszczalnika.

electrolux professional pralnictwo

Wyższy współczynnik załadunku w delikatnej, wodnej otulinie

Wyjątkowa funkcja ProV’tex pozwala na inteligentną akcję mechaniczną, która jest bardzo skuteczna, a
zarazem delikatna. ProV’tex zapewnia większy współczynnik załadunku, nieporównywalny z innymi systemami czyszczenia na mokro. Współczynnik załadunku został zwiększony o 50% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, bez ryzyka tarcia między włóknami. Akcja mechaniczna jest niezwykle delikatna. Woda przenika odzież na wskroś, spłukując zabrudzenia, po czym zostaje zassana niczym w idealnym wirze, co w rezultacie zastępuje standardowe obroty bębna.

Suszenie bardziej delikatne i skuteczne niż kiedykolwiek

Całkowita wyczuwalna suchość, brak niechcianych zagnieceń, minimalna potrzeba wykańczania: ubrania są gotowe do wykończenia od razu po wyjęciu z suszarki, bez potrzeby suszenia ich na wieszaku. Ponieważ odzież jest sucha, wygładzona jest również powierzchnia tkaniny.

Specjalne detergenty i odplamiacze zapewniają najlepsze rezultaty

Nowa generacja detergentów, stworzona aby idealnie dopasować się do nowych programów czyszczenia. Pełny zakres środków odplamiających jest w stanie zwalczyć wszystkie plamy, od tłuszczu po atrament, wosk, smar, zapewniając nieskazitelny rezultat.

Rewolucyjna, powszechnie dostępna wydajność

lagoon® Advanced Care reprezentuje rewolucję w biznesie pralniczym. Proces wolny od rozpuszczalników jest delikatny dla tkanin i przyjazny dla środowiska. Wyjątkowa wydajność czyszczenia na mokro – szybko, skutecznie, prosto i trwale, dzięki czemu możesz zaoferować swojemu klientowi możliwie najlepszą usługę.

lagoon advanced care electrolux professional

Elastyczne, modułowe rozwiązanie, które można dostosować do potrzeb

lagoon® Advanced Care jest dostępny w 2 wariantach o różnym przerobie. Daje to maksymalną elastyczność i możliwość rozbudowy w późniejszym czasie.

Electrolux Professional

Essential set (zestaw podstawowy)
70 małych rzeczy /dzień

Wprowadzenie do świata profesjonalnego czyszczenia wodnego w postaci rozwiązania, które idealnie uzupełnia usługi świadczone przez tradycyjną pralnię chemiczną. Wydajność najlepsza w swojej klasie przy użyciu małej powierzchni: to lagoon® Advanced Care.
Moce przerobowe
6 – 8 małych rzeczy na cykl.
Wyposażenie
W555H + T5130 + pompy ED + komplet detergentów.

Absolute set (Pełny zestaw)
250 rzeczy /dzień

Idealne rozwiązanie, zastępujące agregat chemiczny o załadunku 15 kg , pozwalające na dalszą rozbudowę. Pełny zestaw zawiera w sobie zestaw Essential, który umożliwia wykonywanie usług ekspresowych. Pralnicowirówka oraz suszarka bębnowa o dużym załadunku 20 kg dodatkowo umożliwia pranie wodne np. wielkogabarytowych kołder.
Moce przerobowe
6 – 8 małych rzeczy + 18 – 27 rzeczy na cykl.
Wyposażenie
W555H + T5130 + W5180H + T5350 + pompy ED + komplet detergentów. Urządzenia wykończeniowe.

lagoon® Advanced Care zawiera w sobie inteligentne detergenty i dedykowany zestaw do odplamiania, zapewniając bezkonkurencyjne rezultaty czyszczenia garderoby. Znak towarowy Electrolux i lagoon® gwarantuje prawdziwie ekologiczne, wolne od rozpuszczalników podejście do kwestii czyszczenia garderoby. lagoon® oferuje niedoścignione rezultaty czyszczenia, maksymalną elastyczność oraz sprawdzony model biznesowy. Wachlarz urządzeń o różnym załadunku pozwala na dostosowanie systemu w zależności od potrzeb. lagoon® Advanced Care to kompleksowa oferta, która obejmuje doradztwo, szkolenia, obsługę posprzedażową i serwis. Materiały informacyjne i marketingowe są dostępne w celu wzmocnienia wizerunku każdej pralni.

 

Polecamy: profesjonalne wyposażenie pralni

Electrolux professional pralnie samoobslugowe my laundry

My laundry – Electrolux Professional pralnia samoobsługowa

2 stycznia, 2022
Ford Big autohandel Gdansk samochody uzywane

Autoryzowany dealer Forda – salon BIG autohandel w Gdańsku

12 lutego, 2022
Wyświetlenia: 393

Napisz nam co o tym myślisz