Strona głównaMateriały PartneraAutoryzowany dealer Forda – salon BIG autohandel w Gdańsku

Autoryzowany dealer Forda – salon BIG autohandel w Gdańsku

Decyzja o kupnie samochodu zbliża się dużymi krokami? Szukasz auta, które będzie niezawodne i służyło Ci przez wiele lat?  Salon BIG Autohandel w Gdańsku pomoże każdemu klientowi w wyborze pojazdu zarówno nowego jak i używanego. Sprawdź ofertę autoryzowanego dealera Forda.

Spis treści:
BIG Autohandel Gdańsk – oferta nowych samochodów
Serwis BIG Autohandel – usługi i programy salonu Forda
Samochody używane z gwarancją – komis BIG autohandel w Gdańsku
Autoryzowany dealer Forda w Gdańsku – finansowanie i ubezpieczenia
Opinie klientów BIG autohandel

BIG Autohandel Gdańsk – oferta nowych samochodów 

Ford otworzył w Polsce już ponad 60 salonów samochodowych. BIG Autohandel wspierając działalność marki, oferuje wszystkie dostępne modele Forda w cenie adekwatnej do jakości. Wśród nich wyróżnia się m.in.: 

 1. Crossovery i SUV-y, które obecnie biją rekordy sprzedaży, są to jedne z najchętniej wybieranych rodzajów aut. To np. Ford Puma, EcoSport lub Kuga.
 2. Hybrydowe i elektryczne – równie modne samochody z niezawodnym i wydajnym napędem. Warto wyróżnić model elektryczny o futurystycznym wyglądzie i bogatym wyposażeniu – Ford Mustang Mach-E.
 3. Samochody osobowe – znane wszystkim modele aut, istniejące na rynku od wielu lat, służąc niezawodnie swoim użytkownikom. Są to modele takie jak: Fiesta, Focus czy Mondeo.
 4. Samochody dostawcze – spełniające zadanie w ciężkich warunkach roboczych auta o różniej ładowności. Jest to przede wszystkim model Transit w różnych wersjach np.: Courier lub Connect.

Ford big autohandel samochody osobowe Gdansk

Serwis BIG Autohandel – usługi i programy salonu Forda

Zlokalizowany w Gdańsku salon Forda, działa nie tylko w zakresie sprzedaży aut, ale także ich serwisowania. Obiekt świadczy wiele usług, do których mamy dostęp wybierając poniższe programy:

 • Program Business Service Club – skierowany do klientów flotowych, zapewnia serwis aut firmowych w zakresie usług blacharsko-lakierniczych jak i mechanicznych. Dotyczy także pojazdów po wypadku.
 • Ford Economy – usługi konserwacyjne dla aut marki Ford, tylko dla samochodów z roczników 4+. W pakiecie dostępna jest darmowa możliwość sprawdzenia pojazdu przed przeglądem.
 • Ford ServicePro – pakiet usług, dzięki którym poniesiemy mniejsze koszty eksploatacji i zmniejszymy okresy przestoju. Czas i miejsce usługi dostosowane do wymagań i potrzeb klienta.
 • Serwis #zostańwdomu – na potrzeby pandemii Covid-19 Ford oferuje usługi napraw zarówno lakierniczych jak i mechanicznych z możliwością zabrania auta i odstawienia go w to samo miejsce. Podczas kwarantanny warto więc zastanowić się, czy nasze auto nie potrzebuje małego remontu.

Big Autohandel samochody uzywane

Samochody używane z gwarancją – komis BIG Autohandel w Gdańsku

Niska cena to najważniejszy czynnik, przez który ludzie decydują się na kupno używanego samochodu zamiast nowego. Jest to oczywiście dobra alternatywa, jednak wiele osób przez słuchanie opowieści o nieuczciwych sprzedawcach nie chce podjąć ryzyka, z którym związane są często ogromne sumy pieniędzy. Z myślą o tym, Ford postanowił stworzyć swój własny komis samochodowy w Gdańsku, w którym klient nie będzie musiał martwić się o faktyczny stan samochodu i formalności. Salon Forda BIG autohandel kompleksowo sprawdza każde auto podczas jego kupna. Cała procedura sprzedaży jest przejrzysta dla sprzedającego i co najważniejsze uczciwa pod względem prawnym. Jeśli podczas oględzin wykryto usterki, wszystkie są usuwane w serwisie Forda przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, przy użyciu oryginalnych części i akcesoriów. Samochód trafia do kupującego sprawny pod względem zarówno mechanicznym jak i blacharsko-lakierniczym. Klient otrzymuje także kilkuletnią gwarancję użytkowania od serwisu Forda.

Bigautohandel Gdansk autoryzowany dealer forda

Autoryzowany dealer Forda w Gdańsku – finansowanie i ubezpieczenia

BIG Autohandel w Gdańsku to nie tylko sprzedaż i serwis aut. W ofercie znajdziemy też działania dotyczące finansowania i ubezpieczeń. Wyróżniamy możliwość leasingu, wynajmu lub kredytowania. 

 1. Leasing – okres 2-4 lat, wcześniejsza wpłata już od 1% wartości pojazdu.
 2. Wynajem – opłata równoznaczna zużyciu technicznemu auta – naliczana na podstawie przebiegu i ogólnego stanu samochodu.
 3. Kredytowanie – spłacanie pojazdu w ratach przez 6-60 miesięcy. Możliwe pełne wykupienie auta. 

Dodatkowo, Salon samochodowy Forda oferuje ubezpieczenia OC, AC, NNW i profesjonalne porady prawne.

Big Autohandel Gdansk serwis forda

Opinie klientów BIG autohandel

Jeśli więc masz problem z wyborem auta na lata, lub szukasz rzetelnego serwisu naprawczego, wybierz się do salonu Forda w Gdańsku przy ulicy Elbląskiej. Przeszkoleni pracownicy pomogą w wyborze auta, a mechanicy serwisu doradzą w sprawie konserwacji Twojego Forda. Zaufaj też licznym opiniom klientów salonu:

„Dziękujemy za pomoc,diagnostykę na trasie- nowy kamper na Fordzie Transicie w korku na obwodnicy Trójmiasta całkowicie zgasła deska rozdzielcza.Po telefonach 2 inne serwisy Forda z Trójmiasta zwyczajnie nie udzieliły żadnej porady i zwyczajnie „olali”temat.Tutaj już telefonicznie inne podejście do klienta w stresie w nieznanym mieście.Auto szczęśliwie samodzielnie dojechalo na Elbląską,gdzie wykonano pełną diagnostykę,usunięto błędy wskazane przez komputer pokładowy,sprawdzono ładowanie akumlatora.Z własnej inicjatywy sprawdzono dedykowane tym modelom akcje serwisowe.Serdeczne podziękowania dla całej ekipy za profesjonalną pomoc w nagłej sytuacji!” ~Agnieszka.

„Korzystam z tego salonu od zakupu pojazdu, czyli 5 lat Dla stałych klientów oferują duże rabaty na serwis. Wystarczy ponegocjować 😁 Polecam.” ~ Dawid.

„Kilka dni temu zlikwidowałem szkodę w moim Mondeo. Naprawa została przeprowadzona szybko i profesjonalnie. Dodatkowo w serwisie naprawiono mi kilka odprysków oraz jeden odprysk na parktroniku, który sprawiał, że czujnik wariował.

Auto po naprawie prezentuje się świetnie, zniknęły też problemy z czujnikiem parkowania. Z tego miejsca pragnę serdecznie pozdrowić Pana Bogusława, za obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu naprawy i z czystym sumieniem polecam ten serwis! :)” ~ Michał.

Big autohandel autoryzowany dealer Forda

Dane kontaktowe:

Elbląska 79B, Gdańsk
Numer telefonu: 58 320 69 69

Must Read