Ekologiczne pranie – zadbaj, by codzienność nie szkodziła środowisku

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Wyposażenie pralni Electrolux Professional 20 sierpnia 2021
post-image

Rosnąca świadomość większości społeczeństwa sprawiła, że ekologia nie jest jedynie tematem rozmów na lekcjach przyrody. Życie w zgodzie z naturą stało się nie tylko popularne, ale i potrzebne. Ekologiczny może być każdy element naszego życia, nawet moment wkładania rzeczy do pralki.

Ekologiczne pranie jest jednym z gorąco rozwijających się trendów w Polsce i Europie Zachodniej. Osoby kupujące lub wynajmujące nowe mieszkanie nie zawsze mają do wykorzystania tyle przestrzeni, by we własnych czterech kątach zmieścić pralkę. Zwracają także uwagę, że kolejny sprzęt i detergenty nie będą sprzyjały dbaniu o środowisko. 

Pralnie hotelowe system lagoon Electrolux

Z pomocą przychodzą pralnie ekologiczne. Są one tanie, obecne w każdym większym mieście oraz rozwiązują wszystkie problemy logistyczne – korzystając z niej, nikt nie musi pamiętać o przewożeniu pralki podczas przeprowadzki.

Pranie na mieście może być eco i tanie. Poza tym pozwala wesprzeć lokalny biznes. Takie rozwiązanie ucieszy nie tylko nas, ale również przedsiębiorców. Z pralni przemysłowych możemy bardzo często skorzystać u osób prowadzących hotele, domy opieki lub inne ośrodki. Zwracają one uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniej higieny i czystości. Dzięki temu wiedzą, czego potrzeba osobom, które dbają o swoje tkaniny.

Electrolux professional wyposarzenie pralni hotelowych

Pralnie posiadają zaawansowane systemy technologiczne, które gwarantują oszczędność i dbanie o środowisko. Są również łatwe w obsłudze – po wrzuceniu prania wszystko zrobi za nas maszyna lub obsługa punktu. Dużym uznaniem w branży pralniczej cieszą się systemy Lagoon Advanced Care i myLaundry.

Lagoon Advanced Care, czyli najwyższa gwarancja jakości

Lagoon Advanced Care zapewnia najwyższą skuteczność przy czyszczeniu ubrań. Używa do tego dwóch składników – wody i biodegradowalnych detergentów. Dzięki temu pranie jest w pełni bezpieczne dla środowiska, tkanin oraz wszystkich osób, które będą miały z nim kontakt. Nawet po wielu cyklach procesu czyszczenia rzeczy są miłe w dotyku, pięknie pachną i nie tracą koloru.

lagoon electrolux ekologiczne systemy czyszczące

Kolejną zaletą Lagoon Advanced Care jest łatwość obsługi. Proces czyszczenia na mokro jest łatwy i możliwy do opanowania w bardzo krótkim czasie. Wyróżnia go najwyższa jakość. Dzięki temu będzie idealnym rozwiązaniem dla właścicieli pralni, którzy uzyskają świetną wydajność przy niskich kosztach użycia sprzętu. System poleca m.in. Woolmark Company. Firma przyznała, że jest on najlepszy przy czyszczeniu wełny.

MyLaundry Concept Store, czyli rewolucja w pralniach samoobsługowych

MyLaundry Concept Store dedykowany jest pralniom samoobsługowym. System gwarantuje skuteczność i ekologiczne rozwiązania. Jest ceniony przez klientów, ponieważ odpowiada za efektywne czyszczenie oraz suszenie ubrań, oraz innych tkanin. Niskie koszty użytkowania zadowolą także właścicieli pralni. Wśród możliwości MyLaundry Concept Store można wymienić: funkcję Power Balance, która wydłuża żywotność urządzenia, automatyczne oszczędzanie wody, compass pro (mikroprocesor umożliwiający wybór odpowiedniego programu i języka), wiadomości sms (np. przypomnienie o serwisie urządzenia), EcoPower (funkcja umożliwiająca oszczędność nawet 15% gazu) oraz funkcję dezynfekującą.

Pralnie ekologiczne Electrolux professional

System MyLaundry Concept Store wyróżnia wysoka jakość. W porównaniu z konkurencją można nazwać go rozwiązaniem przyjaznym dla klientów, jak i przedsiębiorców. Inwestycje bardzo szybko zwracają się i generują zyski. MyLaundry Concept Store daje możliwość płacenia żetonami, kartą lub monetami. Dzięki temu będzie przyjazny w każdym otoczeniu. 

Pralnie ekologiczne są nie tylko przyszłością, ale i teraźniejszością. Dają wiele możliwości klientom oraz właścicielom. Co najważniejsze, są wydajne, tanie oraz dbają o środowisko naturalne. Ich trend dopiero pojawia się w Polsce, ale biorąc pod uwagę wszystkie atuty, na pewno szybko zadomowi się w naszym kraju.

odkurzacz jet 3 welmax opinie 3

Komfortowo, wygodnie i nowocześnie – urządzenia czyszczące Welmax

10 sierpnia, 2021
Z water nowoczesny środek czyszczący

Poznaj nowy wymiar sprzątania. Z-Water, czyli profesjonalny środek czystości

15 września, 2021
Wyświetlenia: 421

Napisz nam co o tym myślisz