BOST: estetyka, dopasowanie i 25 lat doświadczeń. Polski lider na rynku montażu wykładzin

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Budowa i remont, Materiały Partnera 28 maja 2021
post-image

Współpraca z najlepszymi markami na rynku, dostęp do najlepszych materiałów i realizacje dla najważniejszych instytucji – tak prezentuje się 25-letnie doświadczenie firmy BOST. Rodzime przedsiębiorstwo należy do polskich liderów na rynku montażu wykładzin.

BOST zawdzięcza swoją popularność wielu czynnikom. Do najważniejszych należy dostęp do asortymentu najlepszych producentów. Wśród nich można wymienić Forbo, Tarkett, Gerflor, Polflor, Doellken Quest, Kiesel, Bostic, Uzin, Desso oraz Dr Schutz. Skorzystanie z oferty przedsiębiorstwa zagwarantuje nam korzystanie z atestowanych materiałów, które zamontują najlepsi w Polsce specjaliści. Jak przyznaje BOST, żaden z dotychczasowych klientów, a było ich wielu, nie złożył reklamacji na działania firmy.

wykladziny podlogowe bost wykladziny pcv bost wykladziny obiektowe bost

wykladziny obiektowe bost sprzedaz

wykladziny obiektowe biurowe bost

Popularność wykładzin podłogowych nie słabnie. BOST zapewnia, że cechuje je ciepło, dobra akustyka i łatwe utrzymanie czystości. Większość z nich jest antypoślizgowa, a co za tym idzie, bezpieczna dla dzieci.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku od 25 lat. Specjalizuje się w montażu i sprzedaży wykładzin. Reprezentuje wszystko, co najlepsze w branży – doświadczenie najlepszych ekspertów, dostęp do materiałów najwyższej jakości oraz współpracę z producentami, którzy wyznaczają rynkowe trendy. 

W ofercie BOST znajdziemy wiele usług. Do najważniejszych należą montaż i sprzedaż wykładzin. Firma dysponuje wykładzinami dywanowymi, naściennymi, PCV, obiektowymi, aseptycznymi, sportowymi oraz prądoprzewodzącymi. W sprzedaży dostępne są także wykładziny dywanowe w płytkach, LVT w płytkach, a także wykładziny kauczukowe, igłowane i elastyczne. Asortyment BOST poszerzony jest o dostęp do akcesoriów, niezbędnej chemii oraz środków pielęgnacyjnych. Cała oferta dostępna jest również w sklepie internetowym BOST.

wykladziny dywanowe bost wykladziny biurowe bost

sprzedaz wykladzin bost sprzedaz i montaz wykladzin bost

RF SEE Kalemegdan poslovni centar 1

Z usług przedsiębiorstwa zadowolony będzie każdy generalny wykonawca, który poszukuje wykładzin sprawdzających się w biurowcach, halach oraz budynkach użyteczności publicznej. Z oferty skorzystać mogą także szkoły, instytucje i urzędy. Dotychczas BOST zyskał uznanie w wielu szkołach i przedszkolach Polski północnej oraz w budynkach Uniwersytetu Szczecińskiego, Urzędu Miasta w Świnoujściu oraz siedzibie NATO w Szczecinie. Z usług skorzystały także uzdrowiska i liczne firmy.

bost wykladziny obiektowe montaz i sprzedaz bost wykladziny podlogowe montaz

bost wykladziny
IN IQOPTIMA 3242257 3242824 3242850 3242855 3242886 001

3242257 | 3242824 | 3242850 | 3242855 | 3242886

montaz wykladzin bost

Przedsiębiorstwo posiada liczne certyfikaty: m.in. Tarkett dotyczący dystrybucji i instalacji, jak również Forbo, Kiesel i Bostic. BOST zapewnia dostęp do najwyższej jakości materiałów oraz obecność specjalistów, liderów na rynku wykładzin.

montaz wykladzin bost montaz wykladzin dywanowych bost 2

montaz wykladzin dywanowych bost

Osoby, które chcą skorzystać z oferty BOST, mogą skontaktować się z przedsiębiorstwem mailowo na adres agata@bost.pl lub biuro@bost.pl. Klienci mogą również dzwonić pod numery telefonów +48 733 555 813 oraz +48 602 499 301.

BOST – 25 lat doświadczenia w montażu i sprzedaży wykładzin

Osiedle Nowe Stanisławie Necon Deweloper blisko Tczewa

Osiedle Młode Stanisławie blisko Tczewa od Necon deweloper

8 maja, 2021
System efektywnego dozowania electrolux

System dozowania Electrolux ED- Efficient Dosing System

3 czerwca, 2021
Wyświetlenia: 820

Napisz nam co o tym myślisz