Frytownice Electrolux

Frytownice od Electrolux to nowoczesne urządzenia wyposażone w elementy wpływające nie tylko na lepsze przygotowywanie dań, ale również rozwój firmy. Dzięki nim zrobisz wszystko szybciej, łatwiej i smaczniej.

Główne zalety Frytownic Electrolux HP to:

  • Mniejsza ilość odpadów – urządzenie pozwala na smażenie bez stresu. Dzięki funkcji automatycznego smażenia, frytownica dostosowuje parametry odpowiednio do wielkości wsadu, gwarantując idealne wyniki za każdym razem.
  • Ekologiczność rozwiązania – frytownica pozwala na mniejsze zużycie oleju i obniża koszty eksploatacji. Opcja automatycznej filtracji  z dwufazowym systemem filtrowania powoduje, że czyszczenie i filtrowanie przebiegają znacznie szybciej i są bardziej bezpieczne.

Bez względu na potrzeby Twojej działalności, najnowsza generacja Frytownic Electrolux HP sprawi, że poczujesz zauważalne korzyści w pracy!

Smażenie frytek we frytownicach Electrolux HP

Dzięki niezwykle szybkiemu nagrzaniu oraz opcji błyskawicznego przywrócenia temperatury, urządzenia zapewniają najlepsze wyniki i dają możliwość przygotowania większej ilości porcji w znacznie krótszym czasie.

Smażenie pączków we Frytownicach Electrolux HP

Innowacyjność urządzenia to m.in. szybszy czas pracy, wykluczenie błędów użytkowania dzięki prostemu zapisowa i ulubionych i najczęściej stosowanych cyklów smażenia, tak aby móc je ponownie wykorzystać. Ponadto łatwość planowania zadań to oszczędność czasu i większa wydajność kuchni.

Specjalne przepisy do przygotowania we Frytownicach Electrolux HP

Dzięki nowoczesnym frytownicom smażenie pysznych chrupiących produktów, stało się łatwiejsze, szybsze i bardziej ekonomiczne.

Możesz dowiedzieć się więcej o dwóch ważnych cechach, dzięki którym nasze frytownice smażą więcej, dokładniej i szybciej!

Zaawansowany system filtracji

Dzięki temu rozwiązaniu możemy łatwiej zadbać o czystość urządzenia. System filtracji znacznie wydłuża czas używania oleju i chroni żywność przed zatłuszczeniem. Wszystko dzięki specjalnemu papierowemu filtrowi!

Funkcja Automatycznego Smażenia

Ta funkcja sprawia, że możemy znacznie oszczędzić czas, ponieważ frytownica dopasowuje swoje ustawienia do wielkości wsadu.  Co to oznacza w praktyce? Maksymalną wydajność poprzez odpowiednią regulację cykli smażenia.

Nowe unijne przepisy

Od kwietnia 2018  obowiązuje nowy system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodnie z prawodawstwem unijnym. Oznacza to, że:

  • W czasie smażenia konieczne jest utrzymanie temperatury w zakresie pomiędzy 160 a 175 stopni Celsjusza,
  • Ziemniaki wymagają smażenia aż do uzyskania koloru złoto- żółtego,
  • Nie wolno za bardzo przypiekać potraw,
  • Podczas przygotowywania mniejszych ilości ziemniaków niż określono na opakowaniu, trzeba ograniczyć czas smażenia w celu uniknięcia nadmiernego zbrązowienia produktu.

Nowej generacji frytownice Electrolux HP z funkcją Automatycznego Smażenia pozwalają spełniać te wymogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Odkryj zalety pieców SkyLine

SkyLine Premium Niezawodny, wysokowydajny i wielofunkcyjny piec konwekcyjno – parowy do profesjonalnej kuchni. Unikatowy na rynku, posiadający panel cyfrowy i sondę Lambda, aby zagwarantować dodatkową...

Produkt pasujący do twojej działalności – wybierz odpowiednią zmywarkę z Electrolux Professional

Zmywarka kapturowa > 80 koszy na godzinę (kosze 500 x 500 mm) > zużycie wody tylko 2 litry na cykl mycia > automatyczny cykl samo-oczyszczania > jednowarstwowy kaptur...

Electrolux Professional ecostore R290

ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ Jeśli chodzi o przestrzeń chłodniczą, szafy chłodnicze Ecostore od Electrolux Professional są większe niż inne porównywalne szafy chłodnicze na rynku średnio o 50 litrów. •...

Poznaj nowy wymiar sprzątania. Z-Water, czyli profesjonalny środek czystości

Zwykle kupujemy osobny detergent do każdej powierzchni. Wiele z nich może mieć szkodliwe działanie dla środowiska, zwierząt, jak i ludzi. A gdyby postawić na...

Koszt transportu morskiego kontenera

Wielu eksporterów i importerów zastanawia się nad kosztami transportu kontenera i kalkuluje czy bardziej opłaca się przewozić towar drogą morską czy np. samolotem. Otóż towar...