Zielona strona hotelarstwa – poznaj nowoczesne rozwiązania w pralnictwie od Electrolux

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Electrolux, Materiały Partnera, Pralnico-wirówki, Wyposażenie pralni Electrolux Professional 5 października 2017
post-image

O tym czy goście chcą wracać do danego hotelu decyduje wiele czynników takich jak lokalizacja, obsługa, jedzenie serwowane w restauracji czy wystrój pokoi.  Jednym z najważniejszych jest jednak kwestia czystości i higieny, co podkreśla zarówno obsługa hotelowa jak i odwiedzający.

Electrolux myLaundry concept wyposażenie pralni

Bardzo ważne w tym temacie są pralnie hotelowe, w których czyszczone są ręczniki, pościele i wszystkie pokojowe tekstylia oraz odzież. Zarówno hotelowa bielizna jak i garderoba powinny być nie tylko nieskazitelnie czyste, ale również świeże, pachnące i bezpieczne dla gości.

electrolux wyposażenie pralni

Właściciele hoteli coraz częściej decydują się więc na ekologiczne rozwiązania i nowoczesne wyposażenie pralni, które nie tylko skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami, ale również nie stwarza zagrożenia dla osób z alergiami czy wrażliwą skórą.

electrolux wyposażenie pralni

Firmą, która oferuje swoim klientom innowacyjne wyposażenie pralni hotelowych jest Electrolux Professional. To co ją wyróżnia, to dbałość o środowisko naturalne i korzystanie z jak najbardziej ekologicznych technologii.

Dzięki temu hotele stają się nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również generują znaczne oszczędności przy zachowaniu najwyższego poziomu usług.

Wyposażenie pralni od Electrolux to m.in.:

  • profesjonalne pralnico – wirówki,
  • systemy dozowania detergentów,
  • suszarki,
  • szafy suszące,
  • magle,
  • urządzenia wykończeniowe i systemy płatnicze.

electrolux wyposażenie pralni

To również rozwiązania specjalne takie jak chociażby czyszczenie wodne Lagoon. System Lagoon to najlepsza alternatywa dla prania chemicznego, od którego odchodzi się dziś na rzecz technologii bardziej ekologicznych. 

electrolux wyposażenie pralni

Dzięki temu rozwiązaniu usługa czyszczenia jest ekspresowa, całkowicie bezpieczna nawet dla bardzo delikatnych tkanin i oczywiście dla środowiska. Pralnie hotelowe współpracujące z Electrolux mogą liczyć na fachowe wsparcie ekspertów w zakresie spójności prowadzenia biznesu.

electrolux wyposażenie pralni

Praca z nimi to gwarancja sukcesu, na który składa się zadowolenie klientów, gości hotelowych, dbałość o środowisko naturalne oraz spore oszczędności, które nie obniżają jakości oferowanych usług.

Electrolux professional pralnie samoobslugowe my laundry

MyLaundry – innowacyjne wyposażenie pralni od Electrolux

11 sierpnia, 2017
wyposazenie pralni 2

Pralnie samoobsługowe Electrolux – rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

20 lutego, 2018
Wyświetlenia: 1831

Napisz nam co o tym myślisz