Strona głównaMateriały PartneraBiznesPrzewóz osób Gdańsk – kompleksowe usługi Autocomfort

Przewóz osób Gdańsk – kompleksowe usługi Autocomfort

Przewóz osób, szczególnie tych, które oczekują określonych warunków stanowi nie lada wyzwanie. Transport VIP, drużyn sportowych, czy gości biznesowych wymaga profesjonalnych usług, pełnej wygody i kompleksowej obsługi. Właśnie tym zajmuje się firma AutoComfort, działająca na terenie Trójmiasta i w jego okolicach. 

AutoComfort Gdańsk Gdynia – przewóz osób z gwarancją bezpieczeństwa i wygody

Przewóz osób w Gdańsku stanowi podstawową formę działalności AutoComfort. Doświadczenie zdobywane przez dziesiątki lat przekłada się dziś na kompleksowe usługi nie tylko z zakresu transportu. Wykonywane są wszystkie zlecenia, także te wymagające dodatkowych udogodnień. Konkretniej mowa o organizacji np. ochrony, powitań czy rezerwacji hotelu lub restauracji. Jeśli chodzi o przewóz osób, usługi wykonywane są przy pomocy szerokiej floty pojazdów, na którą składają się: 

  • Limuzyny,
  • Hummery,
  • SUV-y,
  • Mikrobusy, mieszczące do 8 osób,
  • Minubusy dostosowane do przewozu max 20 osób,
  • Komfortowe autokary turystyczne.

przewoz osob gdynia autocomfort transport vip gdynia autocomfort

Usługi dla sportu – oferta AutoComfort

Ważną częścią działalności AutoComfort są przewozy drużyn sportowych oraz ich pełna obsługa. Autokary stosowane do transportu sportowców na mecze i wydarzenia sportowe są przystosowane tak, aby zawodnicy jak najmniej odczuli podróż. Menadżerzy często bagatelizują element transportu, co jest ogromnym błędem. Ma to niemal takie samo znaczenie jak rozkład treningów, masaże czy hotel w którym przebywają sportowcy. Przekłada się to na ich późniejszą dyspozycję podczas rozgrywek, a także relacje między nimi samymi.

przewoz druzyn sportowych Autocomfort 5przewoz druzyn sportowych Autocomfort 2 przewoz druzyn sportowych Autocomfort 1 przewoz druzyn sportowych Autocomfort 4

Usługi dla biznesu i transport VIP – AutoComfort

Transport VIP oraz przewozy biznesowe to również ciężki orzech do zgryzienia. Z racji na dużą odpowiedzialność, niewiele firm jest gotowych do podjęcia tak trudnego wyzwania. AutoComfort nie tylko zapewnia eleganckie limuzyny i SUV-y, ale także dodatkowe usługi dla ważnych osób. Są to m.in. hostessy, powitania na lotniskach i w portach, całodobowa ochrona oraz rezerwacja hoteli. Rozwiązania stosowane przez firmę są elastyczne, więc dostosowane do wszystkich potrzeb podróżujących. Krótko mówiąc, AutoComfort zrobi wszystko, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, wygodę i prywatność.  

Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 6 Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 5 Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 4 Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 3 Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 2

Oczekujesz usług transportowych na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z firmą AutoComfort – konsultant przedstawi Ci pełną ofertę oraz rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

AutoComfort kontakt

ADRES BIURA:
„AutoComfort” – Tomasz Gałązka
ul. Długa 21, 81-622 Gdynia

DANE REJESTROWE / DANE DO FAKTURY:
„AutoComfort” – Tomasz Gałązka
Al. Niepodległości 708/20, 81-853 Sopot,
NIP: 585-133-54-47

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011

Email: firma@autocomfort.pl

Must Read