Strona głównaMateriały PartneraDom i ogródPoznaj nowy wymiar sprzątania. Z-Water, czyli profesjonalny środek czystości

Poznaj nowy wymiar sprzątania. Z-Water, czyli profesjonalny środek czystości

Zwykle kupujemy osobny detergent do każdej powierzchni. Wiele z nich może mieć szkodliwe działanie dla środowiska, zwierząt, jak i ludzi. A gdyby postawić na ekologię i ekonomię, zastępując je jednym, uniwersalnym środkiem czystości? Dzięki Z-Water sprzątanie stanie się przyjemnością. 

Profesjonalny środek czystości w Twoim domu

Z-Water to wysoce wydajna alkaliczna woda jonizowana, która jest potoczną nazwą filtrowanej wody poddanej elektrolizie. Jej technologia została opracowana przez japońską firmę – powstał w niej odpowiedni proces i zaprojektowano maszynę do produkcji. W Kraju Kwitnącej Wiśni Z-Water używany jest m.in. w szkołach, przemyśle spożywczym, przychodniach czy przez firmy sprzątające. Wśród klientów są takie firmy jak Toyota, Nissan oraz Suzuki. Produkt można znaleźć również w kilku innych krajach Azji, jak i w Europie oraz Australii. 

Z water ekologiczny środek czyszczący

Z-Water Polska – Jeden produkt, wiele korzyści

Z-Water to profesjonalny środek czystości, który zastąpi najpopularniejsze detergenty, takie jak środki do mycia okien, do czyszczenia pomieszczeń sanitarnych i kuchennych czy uniwersalne środki do czyszczenia powierzchni litych. Innymi powodami, dla których warto sięgnąć po ten produkt, są aspekty zdrowotne, środowiskowe, klimatyczne i ekonomiczne.

Z-Water to produkt ekologiczny, delikatny i niepowodujący powstawania szkodliwych oparów, dzięki czemu nie naraża zdrowia użytkowników. Będzie to idealny wybór dla alergików oraz osób mających problem z oddychaniem. Zgodnie z badaniem naukowców z Uniwersytetu w Bergen, częste korzystanie ze środków czystości może być dla nas tak samo niebezpieczne, jak wypalanie około 20 papierosów dziennie. Ryzyko to znika całkowicie dzięki Z-Water.

Z Water środki czyszczące

Środek czystości nie wpływa negatywnie na środowisko, gdyż nie uwalnia żadnych chemikaliów. Nie zawiera również w składzie środków powierzchniowo czynnych, czyli tensidów, fosforanów, konserwantów, perfum ani innych szkodliwych dla środowiska i człowieka substancji. 

Czas na walkę z bakteriami i wirusami

Z-Water czyści lepiej niż popularne detergenty. Potwierdzają to pomiary miernikami ATP lub A3, które mierzą czystość. Czyste powierzchnie nie stanowią pożywki dla bakterii i wirusów. Właśnie dlatego płyn skutecznie usuwa wirusy i bakterie poprzez czyszczenie mechaniczne. Z-Water należy do alkalicznych środków czystości, które zaleca m.in. Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego.

Z water środki czyszczące do firmy

Poza skuteczną walką z bakteriami i wirusami Z-Water skutecznie walczy z brudem i czyści większość znanych powierzchni. Osoby, które z niego korzystają, muszą uważać jednak na wrażliwe materiały plastikowe oraz gumowe. Należy zachować ostrożność, kiedy wykorzystujemy środek podczas czyszczenia nieobrobionego aluminium, woskowanych powierzchni, a także w trakcie prania tekstyliów i odzieży, które składają się w całości lub częściowo z wełny, jedwabiu i skóry, a także tekstyliów o mocnych kolorach.

Decydując się na Z-Water, codzienne sprzątanie może stać się naprawdę przyjemne. Osoby i instytucje, które zdecydowały się na ten środek, nie żałują swojej decyzji. Nie zamieniłyby go na żaden inny popularny detergent.

Dane kontaktowe:

+48 697 989 505
info@z-water.pl

KARTA CHARAKTERYSTYKI Z-WATER X-Power

Must Read