E-Kancelaria Wrocław Grupa Prawno-Finansowa

Newstech Komentarze: 0 Kategoria: Biznes, Materiały Partnera 13 marca 2021
post-image

E-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy strategię działań do konkretnej sprawy czy obsługiwanego portfela wierzytelności. Wyróżnia nas nieszablonowość, brak utartych schematów i zawiłych ścieżek decyzyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie. Jesteśmy przede wszystkim skuteczni.

E kancelaria opinie

Zmagasz się z kredytem we frankach? Straciłeś pieniądze, inwestując w umowę ubezpieczenia z UFK? Dłużnik nie odbiera już od Ciebie telefonu? Zarządzasz spółką z dużym portfelem wierzytelności? Jesteśmy tu po to, aby sprawnie wyprowadzić Cię obronną ręką ze wszystkich sytuacji, które na pozór mogą wydawać się bez wyjścia. Nie czekaj – zwróć się o pomoc do ekspertów E-Kancelarii w każdej sytuacji.

Wiemy, że jako przedsiębiorca możesz nie mieć czasu i ochoty na zagłębianie się we wciąż zmieniające się przepisy prawa. Wolisz skupić się na prowadzeniu firmy. Dlatego oferujemy Ci kompleksową pomoc w sferach prawnych i zarządzania wierzytelnościami. Oczekujesz jasnych porad, które precyzyjnie trafiają w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Trafiłeś idealnie – wyślij nam wiadomość!

Ciąży Ci hipoteczny kredyt frankowy? Masz pieniądze zamrożone w polisolokatach? Straciłeś środki na zakupie obligacji? W każdej z tych spraw możemy pomóc Ci odzyskać pieniądze. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możesz zyskać!

Zawalczymy o unieważnienie umowy kredytowej lub odfrankowienie kredytu i przelew środków na Twoje konto. Zaczniemy od bezpłatnej analizy Twojej umowy.

Odzyskaj pieniądze z polisolokat – prowadzimy postępowania o unieważnienie umowy lub zwrot pobranych opłat.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o zwrot prowizji od banku po spłacie kredytu, jego konsolidacji lub przeniesieniu.

Masz roszczenia z obligacji, np. emitent ich nie wykupił? Czekasz na odsetki? Odzyskamy Twoje pieniądze! Dysponujemy wiedzą prawniczą i doświadczeniem, wiemy jak wygrać proces z bankiem.

 

Dane kontaktowe:
e-kancelaria.com/

E-Kancelaria Grupa Prawno – Finansowa Sp. z o.o.
ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

tel.: 71 738 86 00
e-mail: kontakt@e-kancelaria.com

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
we Wrocławiu VI Wydział Gopodarczy
NIP 8992802119
KRS 0000646101
REGON 365832999

naturalne leki na Labofarm zioła

Nasienie płesznika

1 marca, 2021
30 lecie Bat promocje gazetka promocyjna materiały budowlane

Gazetka Promocyjna na 30-Lecie Marketów Budowlanych BAT – nie przegap okazji!

25 marca, 2021
Wyświetlenia: 782

Napisz nam co o tym myślisz