ClubHotel Odyssey pralnia hotelowa Electrolux

ClubHotel Odyssey Wellness & SPA mieści się w Dąbrowie i jest jednym z najlepszych obiektów tego typu w całym kraju. Jest to jedyny pięciogwiazdkowy hotel w Górach Świętokrzyskich, a jego atuty to bliska odległość – zaledwie 2 minuty drogi do Kielc. Pierwsi goście pojawili się tutaj w 2011 roku.

Do dyspozycji odwiedzających jest 38 pokoi z pięknym, panoramicznym widokiem na okolicę, a także 4 ekskluzywne apartamenty z dużymi tarasami. Każdy pokój jest nowocześnie zaaranżowany i posiada wszelkie udogodnienia, tak aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości.

Niewątpliwy atut hotelu to 20 metrowy basen, sauna fińska, ziołowa, infrared, wanna z hydromasażem, łaźnia parowa i siłownia. W 2014 roku ClubHotel Odyssey został uznany przez magazyn „EDEN” za „najpiękniejsze SPA” w Polsce. Najwyższa jakość usług i szeroka oferta są bardzo doceniane przez gości.

Jako, że hotel jest również obiektem wellness i SPA, bardzo ważnym elementem, na który zwracają uwagę odwiedzający jest czystość i jakość prania. Ręczniki i szlafroki muszą być nieskazitelnie czyste i miękkie.
Z tego powodu właściciel obiektu zdecydował się na współpracę z firmą Electrolux Professional, która zapewnia najlepszy, nowoczesny i ekologiczny sprzęt pralniczy.

W profesjonalnej pralni hotelowej znajduje się pralnico wirówka W5240H oraz suszarka bębnowa T5550. Efekty prania są bardziej niż zadowalające, a dodatkową zaletą jest szybkość prania, dzięki czemu spełnione są wymagania właścicieli i gości. Ponadto hotel zyskuje miesięcznie co najmniej 4000 zł oszczędności.

Wyposażenie pralni to bardzo istotny element w hotelu pełniącym funkcję SPA. Czystość to nie tylko estetyka, ale także wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo gości. Z tego powodu urządzenia Electrolux Professional cieszą się dużą popularnością i są polecane przez właścicieli obiektów hotelowych i uzdrowiskowych.